مرکز خدمات پرستاری همیار سلامت در تهران و کرج و شهرهای اطراف آن، یکی از مراکزی است که کوله‌باری از تجربه و تخصص را در حوزه مراقبت‌های پزشکی‌، ارائه خدمات پرستاری، فراهم کردن تجهیزات پزشکی، فیزیوتراپی در منزل، خدمات آزمایشگاهی و نمونه‌گیری در منزل و ویزیت پزشک در منزل را به همراه دارد.

همواره یکی از اولویت‌های همیار سلامت، ارائه خدمات تخصصی سلامت و درمانی با تجهیزات پیشرفته، استاندارد و مدرن و پرستار حرفه‌ای با دانش به روز است.

به همین خاطر است تیم متخصص این موسسه، هیچ‎‌وقت از تلاش برای بالاتر بردن سطح دانش، کیفیت خدمات به خصوص پرستار شبانه‌روزی در منزل و ارائه تجهیزات مدرن و پیشرفته دست برنمی‌دارد.

همچنین برای همیار سلامت، رضایت بیماران و خانواده‌ی آن‌ها، بسیار مهم و حیاتی است، به همین خاطر است که بخشی را در سایت موسسه طراحی کردیم تا افرادی که از خدمات ما بهره‌مند شده‌اند، نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

همیار سلامت طیف گسترده‏‌ای از خدمات، که حاصل سال‌ها فعالیت در حوزه‌ی مراقبت و پرستاری است، در استان کرج و شهرهای اطراف ارائه می‌دهد که شامل موارد زیر است:

 • پرستار در منزل
 • دیدار با پزشک عمومی و متخصص در منزل
 • کاردرمانی و فیزیوتراپی در منزل
 • اجاره و فروش تجهیزات پزشکی و قابل حمل مانند اجاره اکسیژن ساز، تجهیزات مانیتورینگ و…
 • نمونه‌گیری و خدمات آزمایشگاهی،
 • تعویض پانسمان، سرم‌تراپی، تزریقات و سوندگذاری در منزل
 • مراقبت‌های ویژه ICU و CCU

کلیساها اولین مراکزی بودند که 58 سال بعد از میلاد مسیح، خدمات پرستاری از افراد کم‌توان و ضعیف را پایه‌گذاری کردند.

کلیساها به طور گسترده فعالیت خود را ادامه می‌دادند تا در سال 1859 میلادی، ویلیام راتبون ششم، سیاستمدار بریتانیایی برای مراقبت از همسر اول خود که در حال مرگ بود، پرستاری استخدام کرد. همین موضوع باعث شد که وی سیستم پرستاری و ارائه مراقبت‌های ویژه در منزل را در کشور به طور جدی پیگیری کند.

برهمین اساس به طور گسترده در اروپا، از سال 1860، ” خدمات پرستاری در منزل” توسعه یافت و تا به امروز بیشتر جوامع بر روی بهتر شدن کیفیت این فعالیت و آموزش نیروی متخصص به طور جدی متمرکز شده‌اند.

امروزه بیشتر کشورها نیاز و اهمیت این سرویس را به خوبی درک کرده‌اند تا جایی‌که بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی “مراقبت در منزل (Home care)”، را به عنوان یک امر مهم پذیرفته و برای گسترش و بالارفتن کیفیت آن تلاش می‌کنند.

خدمات پرستاری در منزل به خصوص شبانه‌روزی در ایران، سالیان سال است که توسط پرستاران  و شرکت‌های خصوصی ارائه می‌شود، اما در سال 1395 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طرح “مراقبت در منزل” را تصویب کرد.

خدمات پرستاری و مراقبت در منزل، طیف گسترده‌ای از خدمات بهداشتی و درمانی است که انجام آن در خانه امکان‌پذیر بوده و معمولا مقرون‌به‌صرفه و اثربخش‌تر از خدمات بیمارستان خواهد بود. به طورکلی افراد با ویژگی‌های زیر بیشتر از افراد دیگر نیازمند خدمات پرستاری در منزل هستند:

 • بیماران نیازمند به مراقبت‌های پیچیده، ویژه و بلند مدت
 • بیماری که نیاز به بستری شدن در بیمارستان ندارند
 • سالمندان
 • افرادی که بیماری‌های حاد و مزمن دارند
 • کودکان
 • افراد آسیب‌دیده و معلول

همچنین استفاده از خدمات پرستاری در منزل نه تنها در افزایش کیفیت مراقبت تاثیرگذار است، بلکه باعث کاهش مراجعات کمتر به بیمارستان در بیماران مبتلا به بیماری‌های مزمن، پیشگیری از بسترهای‌ غیرضروری، کاهش سقوط و شکستگی، جلوگیری از مشکلات دارویی و غذایی به خصوص در افراد سالمند و راحتی، ایمنی و سرعت بهبود افراد خواهد شد.

به طور معمول قیمت خدمات پرستاری در منزل 10 تا 20 درصد ارزان‌تر از بیمارستان و سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات پرستاری است. همچنین نوع بیمار، مراقبت‌ها، مدت پرستاری، نیاز‌های بیمار و شدت بیماری، در نرخ تاثیرگذار است.

تیم متخصص همیار سلامت، علاوه بر ارائه خدمات پرستاری در منزل با بهترین کیفیت، تمام سعی و کوشش خود را می‌کند تا در جهت قیمت نیز با بیماران همراهی کند. این مرکز نیاز افراد را درنظر گرفته و با بررسی شرایط وی خدمات عالی، مقرون به صرفه و تاثیرگذار را ارائه می‌دهد.

این تمام چیزی است که متخصصان ما با تمام صداقت، پشتکار و صمیمت برای خدمات پرستاری شبانه‌روزی در کرج در نظر گرفته‌اند، اما صبر کنید؛ شما می‌توانید قبل از هرگونه تصمیم‌گیری از خدمات مشاوره‌ رایگان ما برخوردار شوید.

پیشنهاد ما این است؛ قبل از دریافت هرگونه خدمات با تیم مجرب همیار سلامت مشورت کرده و با آگاهی تمام بهترین سرویس را دریافت کنید. به یاد داشته باشید ما در کرج و شهرهای اطراف همیشه در کنارتان خواهیم بود.

جهت تماس و رزرو نوبت مشاوره می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مرکز در تماس باشید.

 

دفتر تهران: 02126324158

دفتر کرج: 02632534658

تلفن همراه : 09195113570 – 09211877823