خدمات سونداژ در منزل

سونداژ در منزل

خدمات سونداژ در منزل

یکی از خدمات مورد نیاز بیماران سونداژ مثانه است. شما می توانید با تماس با مرکز ما نسبت به سونداژ مثانه در منزل در کرج و تهران اقدام نمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما در زمینه هزینه سونداژ در منزل خواهند بود و شما را از چگونگی درخواست و هزینه سونداژ مثانه در منزل مطلع خواهند کرد تا به بهترین شیوه از این خدمات پرستاری و نگهداری بهره مند شوید.

برای خیلی از افراد شاید قیمت سونداژ در منزل جای سوال باشد. ما به شما اطمینان می دهیم که این کار با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما ارائه می گردد. در عصر حاضر پیشرفت و تنوع خدمات پزشکی و مراقبتی در منزل باعث گردیده است که سهولت بسیاری در عرصه این گونه خدمات به وجود آید. بسیاری از خدمات نیازمند انجام در منزل هستند و یا اینکه برای سهولت بیمار، در محل سکونت انجام می شوند. همیار سلامت همراه شماست تا این گونه خدمات به بهترین نحو ممکن به شما و بیماران نیازمند شما صورت پذیرد. این مجموعه خدماتی با اجاره دستگاه های پزشکی مورد نیاز به شما و اعزام نیروهای پزشکی و پرستاری گامی بزرگ در این زمینه برداشته است. اگر علاقمند به دریافت خدمات مختلف پزشکی در منزل هستید می توانید در محیط خانه و در آرامش انواع آن را دریافت نمایید.

 

تماس فوری با کارشناسان

 

انواع سوند در منزل

همانطور که می دانید سوند ها لوله هایی انعطاف پذیر هستند که به کمک افرادی می آید که در دفع ادرار دچار مشکلاتی شده اند. انواع سوند به طور مختصر به شما معرفی می گردد:

– سوند داخلی

در این نوع از سوند ها دو سر در داخل بدن قرار می گیرد. از این سوند ها زمانی استفاده می شود که ما بین مثانه و کلیه ها گرفتگی و انسدادی وجود دارد و ادرار جمع شده قادر نیست که به منظور تخلیه شدن خود را به مثانه برساند. برای قرار دادن سوند داخلی در منزل در کرج و تهران با کارشناسان ما در تماس باشید و این کار به سهولت در منزل انجام خواهد شد.
– سوند خارجی یا کاندوم شیت
این نوع از سوند ها که برای آقایان کاربرد دارد به گونه ای است که در بیرون از بدن مورد استفاده و کار گذاشته می شوند. برای افرادی مناسب است که از لحاظ سلامتی و جسمانی در وضعیت بدی نیستند و تنها در کنترل ادرار مشکل دارند. برای اطلاع از قیمت سونداژ در منزل با ما در تماس باشید.

– سوند یک راه

این نوع از سوند ها دارای یک مسیر جهت تخلیه ادرار هستند و در زمانی از آنها استفاده می گردد که نیازمند به برداشت نمونه از مثانه است و به دلیل تنگ بودن مجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

– سوند دو راه

این سوند ها دارای دو راه و کانال هستند و یک بالن نیز به منظور نگه داشتن سوند داخل مثانه تعبیه شده است. یک کانال از این سوند برای منتقل کردن ادرار بوده و دیگری برای پر و خالی کردن بالن مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور استفاده از خدمات سونداژ در منزل درکرج و تهران پویا سلامت در کنار شما خواهد بود.

– سوند سوپرابوپیک

سوند های سوپرابوپیک دستگاهی برای خروج ادرار از مثانه به سمت بیرون هستند و ادرار را در مکانی دیگر تخلیه می کنند. این سوند ها به طور مستقیم وارد مجاری ادرار می شوند و به جای قرار گیری یک لوله در مجرای مثانه، به وسیله ایجاد شکاف در بدن باعث تخلیه مثانه می شوند. به منظور اطلاع از قیمت سونداژ در تهران و کرج با کارشناسان ما در تماس باشید.

– سوند مسکن

در این نوع از سوند ها کیسه تخلیه به پای بیمار متصل می شود. در قسمت انتهایی و پایینی این سوند ها چیزی شبیه به شیر وجود دارد که بیمار می تواند با باز و بسته کردن آن ادرار تجمع کرده را تخلیه نماید.

 

تماس فوری با کارشناسان

لزوم استفاده از سونداژ مثانه در منزل

بسیاری از افراد بیمار و سالمند و افراد ناتوان گاها دارای تکرر ادرار، عدم توانایی در کنترل کردن ادرار و … هستند. در این زمان است که به جهت حفظ سلامت و سهولت بیمار استفاده از سوند لزوم پیدا می کند. نصب سوند کاری تخصصی بوده و افراد و مراقبین بیمار در منزل در بیشتر مواقع توان انجام آن را ندارند و جابجایی بیمار به این منظور نیز مشکلات خاص خود را دارد. به همین منظور جهت رفاه حال بیمار و همراهان، این کار به سهولت در منزل انجام می شود و شما قادر خواهید بود با سونداژ در منزل در تهران و کرج از بسیاری از نگرانی های خود در این زمینه بکاهید.

– از سوند برای نمونه برداری در شرایط خاص و مشکل استفاده می گردد.

– اطلاع از مقدار دقیق جذب شدن مایعات و مقدار دفع آن.

– استفاده از سوند باعث می شود شرایط تمیز و خشکی برای بیماران به وجود آید که منجر به سلامت بیشتر می گردد.

– به جهت برخی از اعمال جراحی استفاده از سوند لازم و ضروری است.

– مفید برای افراد دارای بیماری های خود ایمنی

– مناسب برای بیمارانی که دچار ضایعات نخاعی هستند.

– کارایی کلیه ها و دستگاه تناسلی با سوند در شرایط بیماری حفظ می گردد.

– احتمال بروز عفونت های ادراری به حداقل ممکن می رسد.

 

تماس فوری با کارشناسان

امتیاز مطلب post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.