پرستار در منزل
خدمات پزشکی و پرستاری در منزل
hamyarsalamat

پرستار در منزل

کاملا ملموس است که با کاهش ظرفیت بیمارستان‌ها در اثر رشد مداوم جمعیت، تا حدودی توجه پرستاران و پزشکان به بیماران کاهش پیدا کرده است.

ادامه مطلب »
اجاره تشک مواج
تجهیزات پزشکی
hamyarsalamat

اجاره تشک مواج

اجاره تشک مواج در منزل امروزه نگهداری از بیماران در منزل با چالش های فراوانی همراه است. حضور بیمار در منزل مستلزم نگهداری های خاص

ادامه مطلب »
اجاره تجهیزات پزشکی - همیار سلامت
تجهیزات پزشکی
hamyarsalamat

تجهیزات پزشکی در منزل

اجاره تجهیزات پزشکی برای اجاره تجهیزات پزشکی مانند اجاره اکسیژ‌ن ساز، اجاره کپسول اکسیژن در منزل، ونتیلاتور،  اجاره تشک مواج و تجهیزات مانیتورینگ اقدام کنید،

ادامه مطلب »
پرستار سالمند
خدمات پزشکی و پرستاری در منزل
hamyarsalamat

پرستار سالمند در منزل

پرستاری از سالمند از مشخصات اصلی دوره‌ سالمندی این است که غالبا فرد به دلیل افزایش سن قادر به انجام کارهای شخصی و روزمره خود

ادامه مطلب »
سونداژ در منزل
خدمات پزشکی و پرستاری در منزل
hamyarsalamat

خدمات سونداژ در منزل

خدمات سونداژ در منزل یکی از خدمات مورد نیاز بیماران سونداژ مثانه است. شما می توانید با تماس با مرکز ما نسبت به سونداژ مثانه

ادامه مطلب »
اجاره دستگاه سی پپ و بای پپ
تجهیزات پزشکی
hamyarsalamat

اجاره سی پپ و بای پپ

اجاره دستگاه سی پپ و بای پپ امروزه تجهیز کردن محل سکونت و منزل به دستگاه های پزشکی به یکی از نیازهای بسیاری از افراد

ادامه مطلب »
نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد

ما مفتخر هستیم که خدماتی متنوع در زمینه پزشکی و مراقبت از بیماران ارائه دهیم. خدمات ما چه به صورت اعزام نیروی متخصص و یا اجاره دستگاه های مورد نیاز بیمار جهت رفاه حال شما فراهم است.
در ابتدا به خدماتی که توسط افراد مورد اعتماد ما صورت می پذیرد اشاره می گردد:
ویزیت بیمار در منزل: شما اگر در تهران و کرج به سر می برید قادر خواهید بود جهت بررسی وضعیت بیماری از کمک ما برخوردار شوید. با مراجعه پزشک به منزل شما، ویزیت بیمار انجام می گردد و داروی مورد نیاز تجویز می شود. کنترل بیماری و بررسی سلامت شخص بیمار با دقت هر چه تمام تر توسط پزشکان معتمد انجام می‌پذیرد.
پانسمان زخم در منزل: بررسی و تعویض پانسمان از نکات ضروری در بهبود زخم هاست. برای خیلی از افراد تردد و انجام این کار دشوار است. تیم اعزامی از طرف سلامت پویا در این امر شما را یاری می رساند.
تزریقات در منزل: با استفاده از خدمات تزریقات در منزل زحمت رفت و آمد به تزریقات را نخواهید داشت. برای این مهم ما در کنار شما خواهیم بود.
سرم تراپی در منزل: افرادی که به هر دلیل نیازمند سرم‌تراپی هستند می‌توانند از این خدمت بهره مند شوند. شاید افرادی به دلیل مساعد نبودن شرایط سلامتی، قادر به رفتن درمانگاه نباشند. با برقراری تماس می توانید از این خدمات ما نیز برخوردار گردید.
پرستار در منزل: با حضور پرستار در منزل و مراقبت از سلامت بیمار، به بهترین نحو خدمات درمانی و مراقبت های اصولی انجام می پذیرد.
پرستار سالمند ارزان در منزل: بسیاری از سالمندان عزیز به دلیل شرایط کهولت سن و بیماری نیازمند کمک هستند. این شرایط فراهم آمده است که پرستار در منزل به امور این عزیزان به بهترین نحو رسیدگی کند. شما نیز می توانید با خیالی آسوده به امور کاری و زندگی خود مشغول باشید.
نوارقلب در منزل: ممکن است به دلیل سابقه بیماری قلبی نیازمند این باشید که نوار قلب از شما تهیه شود؛ اما به دلیل نامساعد بودن شرایط امکان حضور در درمانگاه برای شما فراهم نیست. به راحتی با یک تماس با ما میتوانید از امکانات تهیه نوارقلب در منزل استفاده نموده و از خطرات جدی احتمالی جلوگیری نمایید.
بخشی دیگر از خدمات ارائه شده توسط تیم سلامت پویا اجاره تجهیزات پزشکی است. وجود برخی از امکانات و تجهیزات، شما را از بستری شدن در بیمارستان و درمانگاه بی نیاز می کند. می توانید در محیط امن و آرام خانه به بهترین نحو از این خدمات بهره مند شوید.
اجاره کپسول اکسیژن در منزل: افراد دارای مشکلات تنفسی و ریوی نیازمند استفاده از کپسول اکسیژن هستند. جهت اجاره کپسول اکسیژن در تهران و کرج می توانید با ما تماس داشته باشید.
اجاره تشک مواج: بسیاری از بیماران به دلیل قرار گیری طولانی مدت در بستر بیماری دچار مشکلاتی مانند زخم بستر می شوند. لزوم استفاده از از تشک های استاندارد برای جلوگیری از این عوارض ضروری به نظر می‌رسد. اگر توان تهیه تشک مواج را ندارید به راحتی می توانید از ما اجاره نمایید.
اجاره تجهیزات مانیتورینگ: با اجاره این تجهیزات و بررسی دقیق علائم بیمار می توانید به خوبی پزشک را از روند سلامت بیمار و نحوه درمان با خبر سازید. این دستگاه ها می توانند علائم حیاتی و مهمی را ثبت کنند و به بهبود بیمار شما کمک فراوانی نمایند.
با استفاده از خدمات متنوع تیم سلامت پویا دوران بیماری خود و عزیزانتان را بهترین کیفیت و در آرامش طی نمایید.
سلامت شما آرزوی قلبی ماست.

کمتر خواندن مشاهده بیشتر