ما مفتخر هستیم که خدماتی متنوع در زمینه پزشکی و مراقبت از بیماران ارائه دهیم. خدمات ما چه به صورت اعزام نیروی متخصص و یا اجاره دستگاه های مورد نیاز بیمار جهت رفاه حال شما فراهم است.
در ابتدا به خدماتی که توسط افراد مورد اعتماد ما صورت می پذیرد اشاره می گردد:
ویزیت بیمار در منزل: شما اگر در تهران و کرج به سر می برید قادر خواهید بود جهت بررسی وضعیت بیماری از کمک ما برخوردار شوید. با مراجعه پزشک به منزل شما، ویزیت بیمار انجام می گردد و داروی مورد نیاز تجویز می شود. کنترل بیماری و بررسی سلامت شخص بیمار با دقت هر چه تمام تر توسط پزشکان معتمد انجام می‌پذیرد.
پانسمان زخم در منزل: بررسی و تعویض پانسمان از نکات ضروری در بهبود زخم هاست. برای خیلی از افراد تردد و انجام این کار دشوار است. تیم اعزامی از طرف سلامت پویا در این امر شما را یاری می رساند.
تزریقات در منزل: با استفاده از خدمات تزریقات در منزل زحمت رفت و آمد به تزریقات را نخواهید داشت. برای این مهم ما در کنار شما خواهیم بود.
سرم تراپی در منزل: افرادی که به هر دلیل نیازمند سرم‌تراپی هستند می‌توانند از این خدمت بهره مند شوند. شاید افرادی به دلیل مساعد نبودن شرایط سلامتی، قادر به رفتن درمانگاه نباشند. با برقراری تماس می توانید از این خدمات ما نیز برخوردار گردید.
پرستار در منزل: با حضور پرستار در منزل و مراقبت از سلامت بیمار، به بهترین نحو خدمات درمانی و مراقبت های اصولی انجام می پذیرد.
پرستار سالمند در منزل: بسیاری از سالمندان عزیز به دلیل شرایط کهولت سن و بیماری نیازمند کمک هستند. این شرایط فراهم آمده است که پرستار در منزل به امور این عزیزان به بهترین نحو رسیدگی کند. شما نیز می توانید با خیالی آسوده به امور کاری و زندگی خود مشغول باشید.
نوارقلب در منزل: ممکن است به دلیل سابقه بیماری قلبی نیازمند این باشید که نوار قلب از شما تهیه شود؛ اما به دلیل نامساعد بودن شرایط امکان حضور در درمانگاه برای شما فراهم نیست. به راحتی با یک تماس با ما میتوانید از امکانات تهیه نوارقلب در منزل استفاده نموده و از خطرات جدی احتمالی جلوگیری نمایید.
بخشی دیگر از خدمات ارائه شده توسط تیم سلامت پویا اجاره تجهیزات پزشکی است. وجود برخی از امکانات و تجهیزات، شما را از بستری شدن در بیمارستان و درمانگاه بی نیاز می کند. می توانید در محیط امن و آرام خانه به بهترین نحو از این خدمات بهره مند شوید.
اجاره کپسول اکسیژن در منزل: افراد دارای مشکلات تنفسی و ریوی نیازمند استفاده از کپسول اکسیژن هستند. جهت اجاره کپسول اکسیژن در تهران و کرج می توانید با ما تماس داشته باشید.
اجاره تشک مواج: بسیاری از بیماران به دلیل قرار گیری طولانی مدت در بستر بیماری دچار مشکلاتی مانند زخم بستر می شوند. لزوم استفاده از از تشک های استاندارد برای جلوگیری از این عوارض ضروری به نظر می‌رسد. اگر توان تهیه تشک مواج را ندارید به راحتی می توانید از ما اجاره نمایید.
اجاره تجهیزات مانیتورینگ: با اجاره این تجهیزات و بررسی دقیق علائم بیمار می توانید به خوبی پزشک را از روند سلامت بیمار و نحوه درمان با خبر سازید. این دستگاه ها می توانند علائم حیاتی و مهمی را ثبت کنند و به بهبود بیمار شما کمک فراوانی نمایند.
با استفاده از خدمات متنوع تیم سلامت پویا دوران بیماری خود و عزیزانتان را بهترین کیفیت و در آرامش طی نمایید.
سلامت شما آرزوی قلبی ماست.

کمتر خواندن مشاهده بیشتر