همیار سلامت | ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 الی 23 پاسخگوی تماس شما هستند.

انجام نمونه‌گیری و آزمایش در منزل توسط همیار سلامت

در طی دو سال گذشته و با تشدید کرونا در تمام دنیا، نیاز به انجام آزمایش و حضور در آزمایشگاه‌ها و مطب دکترها بیش از پیش شد. این موضوع به‌مرور و با همه‌گیر شدن این بیماری مشکلات بسیاری را به وجود آورد. مشکلاتی که برای افراد ناتوان و کم‌توان از جمله کودکان و سالمندان بیشتر مشاهده شد و سبب بروز دردسرهای جدی شد. در بین شیوع کرونا، بسیاری از بیماری‌های دیگر و مراجعه به متخصصان دیگر نیز تحت تأثیر قرار گرفت. این موضوع سبب شد تا انجام آزمایش و نمونه‌گیری به سمت غیرحضوری شدن برود و در منزل افراد و به‌صورت خصوص‌تر انجام شود. استفاده از آزمایش در منزل برای بسیاری از افراد مزایای خاص خود را داشت. همیار سلامت در کنار بسیاری از مراکز درمانی و آزمایشگاهی، یکی از مراکزی است که خدمات خود را به‌صورت غیرحضوری و در منزل انجام می‌دهد. در این مقاله و در ادامه قرار است برای شما از خدمات همیار سلامت نکاتی را بیان کنیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن سلامتی خود را حفظ کرده و برای انجام آزمایش‌های مختلف اقدامات لازم را به عمل آورید.

تماس فوری با کارشناسان

مدیریت : 02632534658
دفتر کرج : 02632239002
دفتر تهران : 02126324158

 

انجام آزمایش‌های مختلف در منزل

زمانی که صحبت از انجام آزمایش در منزل افراد می‌شود، نکات بسیاری لازم است تا در نظر گرفته شود. یکی از مهم‌ترین نکات انجام آزمایش‌های ممکن در خانه و منزل افراد است. برخی از آزمایش‌ها نیاز به وسایل بسیار تخصصی و حرفه‌ای دارند که نمی‌توان آن‌ها را از محیط آزمایشگاه خارج نمود. در کنار آن آزمایش‌های بسیاری هستند که قابلیت انجام در خارج از محیط آزمایشگاه و در منزل را دارند. از همین رو اولین نکته مهم در این خصوص امکان انجام آزمایش موردنظر در خارج از محیط آزمایشگاه است. در این مقاله و در ادامه قرار است تا آزمایش‌هایی را که امکان انجام در محیط خارج از آزمایشگاه دارند را بررسی کنیم.
همیار سلامت با فراهم کردن امکانات لازم برای انجام آزمایش در منزل، این شرایط را به بهترین شکل ممکن مهیا کرده است. امکاناتی که تا به امروز سبب شده است تعداد بسیاری از آزمایش‌های کاربردی و مهم در محیط خانه افراد صورت گیرد و نیازی به خروج از خانه برای انجام آزمایش نباشد. در ادامه برخی از این موارد را بیان خواهیم کرد.

انجام چکاپ کامل از صفر تا صد در منزل فرد

اولین و جامع‌ترین آزمایشی که بسیار زیاد مورداستفاده و کاربرد قرار می‌گیرد، آزمایش چکاپ کامل بدن است. چکاپ کامل از آن دسته آزمایش‌های کامل و جامعی است که زمانی که چندین و چند بیماری و مشکل با یکدیگر بدن بیمار را درگیر می‌کنند، موردنیاز است. علاوه بر این مورد، در زمانی که افراد می‌خواهند از سلامت کلی خود باخبر شوند و چکاپ کاملی را نیز انجام دهند، به سراغ این آزمایش کامل می‌روند. انجام این آزمایش برای افراد سن و سال دار یا کودکان ممکن است سخت و دشوار باشد؛ زیرا این آزمایش نیازمند زمان بیشتری بوده و مراحل بیشتری را نسبت به دیگر آزمایش‌ها دارد.
از همین رو همیار سلامت شرایطی را فراهم کرده است تا چکاپ کامل و آزمایش‌های مرتبط با آن را در منزل افراد و به‌صورت خصوصی انجام دهد. به این ترتیب امکان انجام آزمایش در منزل فراهم شده و شرایط برای انجام چکاپ کامل ساده و ساده‌تر می‌شود.

 

آزمایش در منزل

همیار سلامت و انجام آزمایش تست‌های انعقادی خون

از دیگر آزمایش‌های مهم و پرکاربرد که استفاده بسیاری را در دنیای آزمایشگاهی دارد، آزمایش تست انعقادی خون است. تست انعقاد خون برای افراد بسیاری مورداستفاده قرار می‌گیرد. یکی از مهم‌ترین این دسته افراد، کسانی هستند که وارفارین استفاده می‌کنند و نیاز به انجام آزمایش و تست انعقادی خون به‌صورت دوره‌ای دارند. مراجعه به آزمایشگاه و پزشک به‌صورت دائمی برای این افراد می‌تواند سخت و خسته‌کننده باشد. از همین رو همیار سلامت با فراهم کردن امکانات لازم، این آزمایش‌ها را برای این افراد در محیط منزل به عمل می‌آورد. به این ترتیب آزمایش و نمونه‌گیری به‌صورت کامل در منزل انجام می‌شود.

انجام آزمایش pt، ptt و inr توسط همیار سلامت

از دیگر آزمایش‌هایی که برای بررسی میزان انعقاد خون در افراد انجام می‌شود، انواع آزمایش‌های inr وpt (ptt) است. این آزمایش‌ها که برای بررسی کردن میزان انعقاد خون مورداستفاده قرار می‌گیرد، معمولاً در دوران بارداری ضروری هستند. به همین دلیل استفاده و انجام این آزمایش‌ها این روزها توسط همیار سلامت در منزل افراد صورت می‌گیرد. آزمایش در منزل همیار سلامت به افراد کمک می‌کند تا نیازی به خروج از منزل نداشته و بتوانند با کمترین خستگی، آزمایش خود را به سرانجام برسانند.

انجام آزمایش و نمونه‌گیری ادرار و مدفوع در منزل

ممکن است به نظر برسد که انجام نمونه‌گیری ادرار و مدفوع از آن دسته مواردی است که به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان آن را در محیطی خارج از آزمایشگاه انجام داد. نکته اینجا این است که مجموعه همیار سلامت برای این موضوع نیز تدابیر خاص خود را اندیشیده است. هم‌اکنون انجام آزمایش در منزل برای مواردی چون نمونه‌گیری ادرار و مدفوع نیز در همیار سلامت فراهم شده است. به این ترتیب این نمونه‌گیری‌ها با استفاده از شرایط خاص و راهکارهای مشخص‌شده صورت می‌گیرد.

البته لازم به ذکر است که پس از نمونه‌گیری ادرار و مدفوع لازم است تا این نمونه‌ها به‌سرعت به آزمایشگاه منتقل‌شده و در شرایط خاص و متفاوتی نگهداری شوند تا آزمایش‌های لازم بر روی آن‌ها صورت گیرد. به این ترتیب انجام انواع مختلف آزمایش در منزل با آزمایشگاه تفاوتی نداشته و مسیری کاملاً مشابه را با یکدیگر طی می‌کنند. در نهایت نیز نتیجه این آزمایش با نتیجه آزمایشی که در محیط آزمایشگاه انجام می‌شود، کاملاً یکسان و معتبر خواهد بود.

تماس فوری با کارشناسان

مدیریت : 02632534658
دفتر کرج : 02632239002
دفتر تهران : 02126324158

آزمایش در منزل

انجام آزمایش برای کودکان به دور از محیط آزمایشگاه

از دیگر شرایطی که همیار سلامت برای مخاطبان خود فراهم کرده است، انجام آزمایش در منزل برای کودکان و خردسالان است. بسیاری از کودکان و خردسالان از دکتر و محیط آزمایشگاه ترس دارند و ممکن است نتوانند به‌راحتی در آن حضور یابند. در این بین والدین با مشکلات بسیاری برای حضور کودک خود در آزمایشگاه روبه‌رو خواهند بود که موجبات سختی کار آن‌ها می‌شود. از همین رو همیار سلامت شرایطی را فراهم کرده است تا با حضور در خانه شما انجام آزمایش‌های مختلف را برای کودکان انجام دهد و با کمترین میزان مشکل و دردسر این موضوع را به انجام برساند. به این ترتیب کودکان احساس امنیت روانی بیشتری پیدا کرده و با دردسر کمتری مسیر انجام آزمایش را طی خواهند کرد. به این ترتیب احساس امنیت روانی برای آن‌ها برقرار شده و می‌توانند آزمایش را بهتر به سرانجام برسانند.

 

انجام آزمایش برای سالمندان و ناتوانان در محیط منزل

از دیگر افرادی که انجام آزمایش برای آن‌ها در محیط آزمایشگاه سخت است، سالمندان و ناتوانان است. این افراد در شرایط عادی نیز برای حضور در آزمایشگاه با مشکلات بسیاری روبه‌رو هستند. این موضوع از زمان بروز و شیوع کرونا در تمامی دنیا فراگیر نیز شد و سبب نیاز به ملاحظات و رعایت شرایط بیشتری شد. آزمایش در منزل برای سالمندان راهکار بسیار مناسبی بود که با حفظ سلامت آن‌ها شرایطی را فراهم می‌آورد تا بتوانند بهبود جسمانی خود را نیز پیش ببرند. به این ترتیب علاوه بر انجام آزمایش برای سالمندان و ناتوانان، نیازی به خروج از منزل برای آن‌ها نیز نخواهد بود و سلامت آن‌ها بیش از دیگر اوقات تأمین خواهد شد. این موضوع می‌تواند کمک بسیاری به سلامت روانی افراد سالمند و ناتوان نیز کرده و در کنار سلامت جسمانی ابعاد روانی را نیز تحت تأثیر خود قرار دهد. به این ترتیب همیار سلامت علاوه بر همراهی شما با ابعاد جسمانی و رسیدگی به سلامت جسمی و انجام آزمایش، ابعاد روانی افراد را نیز در نظر خواهد داشت تا بتوانند انجام آزمایش‌های خود را در بهترین شکل ممکن به پیش برند.

مزایای استفاده از همیار سلامت برای انجام آزمایش در منزل

از مهم‌ترین چیزهایی که در زمان انجام آزمایش در منزل موردبحث و بررسی قرار می‌گیرد، مزایا و دلایل استفاده از این پروسه است. آزمایش در منزل مانند هر راهکار غیرمعمول و جدیدی با استفاده از مزایای خود توانست تا به‌عنوان یک گزینه مناسب برای استفاده در دوران کرونا استفاده شود. به این ترتیب همیار سلامت با استفاده از ارائه مزایای خود در باب انجام نمونه‌گیری در منزل، از این شرایط و مزایا به نفع مخاطبان و همراهان خود استفاده کرده است. مزایایی که از کاهش هزینه رفت‌وآمد گرفته تا کاهش زمان هدررفته تمامی به نفع استفاده‌کننده از این امکانات خواهد بود. در کنار تمامی این موارد، همان‌طور که تا به اینجا گفتیم، استفاده از آزمایش خون در منزل برای سالمندان و کودکان از مزایای بسیاری برخوردار است. همراهی مخاطبان با همیار سلامت تا به امروز سبب شده است تا این موضوع بیش از پیش رونق گرفته و نتایج دلخواه بیشتری را برای مخاطبان خود فراهم آورد. ضمن اینکه به‌مرور استقبال از این روش انجام آزمایش بیش از پیش شد تا مزایای آن فراگیرتر شده و همگان به سمت استفاده از این روش نمونه‌گیری روی آورند.

رعایت کامل بهداشت در انجام آزمایش در منزل توسط همیار سلامت

از دیگر نکاتی که همیار سلامت را به‌عنوان یک همراه مناسب برای انجام آزمایش در منزل تبدیل کرده است، حفظ بهداشت در محیط آزمایشگاه و خارج از آزمایشگاه است. همیار سلامت برای اینکه بتواند بهترین شرایط ممکن را برای نتایج آزمایش به ارمغان آورد، لازم می‌داند که شرایط بهداشتی خود را در بالاترین استانداردهای ممکن نگه دارد. به این ترتیب علاوه بر رعایت بهداشت و حفظ سلامت تمامی مخاطبان و شاغلین مجموعه، شرایط دیگری نیز فراهم می‌آید تا انجام آزمایش در منزل به بهترین شکل ممکن و با رعایت تمامی استاندارهای موردنیاز صورت گیرد. این موضوع سبب افزایش کیفیت نتایج آزمایشگاهی شده و به بهبود وضعیت سلامت روانی و جسمانی افراد کمک بسیاری می‌کند.

ضمن اینکه افراد در این شرایط می‌توانند اعتماد بیشتری به مجموعه داشته باشند و برای مراجعه حضوری و منزل نگرانی و دغدغه ذهنی را همراه با خود نداشته باشند؛ زیرا بیماری‌های مختلف و خصوصاً کرونا ممکن است با این حضور افزایش‌یافته و به دیگر افراد نیز منتقل شود. از همین رو رعایت تمامی نکات بیان‌شده در مجموعه همیار سلامت موضوعی کاملاً مهم و موردتوجه است.

 

تماس فوری با کارشناسان

مدیریت : 02632534658
دفتر کرج : 02632239002
دفتر تهران : 02126324158

حضور در تمامی نقاط تهران و کرج برای انجام آزمایش‌های مختلف

علاوه بر تمامی موارد ذکرشده، موضوع دیگری که باید درباره مجموعه همیار سلامت در نظر داشته باشید، امکان استفاده از این مجموعه و خدمات آزمایش در منزل آن برای تمامی ساکنان تهران و کرج است! همیار سلامت شرایطی را فراهم کرده است تا این مجموعه و کارکنان آن بتوانند برای انجام آزمایش در هر منطقه‌ای از تهران به منزل افراد رفته و میاز آن‌ها را برطرف نمایند. از همین رو استفاده از این راهکار و بهره بردن از مزایای انجام آزمایش و نمونه‌گیری در منزل را برای همه شهروندان تهرانی و کرجی فراهم کرده است. این موضوع به گسترش این فرهنگ و عدم نیاز به مراجعه در آزمایشگاه‌ها کمک شایانی کرده و در نهایت از صرف هزینه‌های بسیاری برای افراد می‌کاهد.

به این ترتیب امکانات آزمایشگاهی دقیق و کاملاً مجهز برای همه افراد و در تمامی مناطق تهران قابل‌استفاده خواهد بود و نیازی به حضور در ترافیک و ماندن در شلوغی خیابان‌های شهر تهران نخواهید داشت. این موضوع برای بسیاری از افراد که از ماندن در ترافیک کلافه می‌شوند، می‌تواند بهترین انتخاب ممکن باشد.

ارتباط با همیار سلامت برای اطلاع دقیق از چگونگی و نحوه انجام آزمایش

همان‌طور که تا به اینجا خواندید، همیار سلامت با حضور در تمامی نواحی تهران راهی را ایجاد کرده است تا افراد بتوانند به بهترین شکل ممکن مشکل خود را برای انجام آزمایش در منزل برطرف نمایند. به این ترتیب اگر شما نیز در هر منطقه‌ای از تهران یا کرج ساکن هستید و نیاز به استفاده از خدمات آزمایشگاهی داشتید، بدون فوت وقت و داشتن دغدغه خروج از منزل و حضور در محیط‌های آلوده آزمایشگاهی، تنها با همیار سلامت تماس بگیرید.

شما با استفاده از اطلاعات زیر و راه‌های تماسی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، می‌توانید با همیار سلامت در ارتباط باشید و خدمات موردنظر خود را با ما در میان بگذارید. امید است بتوانیم به بهترین شکل ممکن همراه شما باشیم و بهترین خدمات ممکن را برای انجام آزمایش در منزل برای شما به ارمغان آوریم.

 

رزرو نوبت نمونه گیر آزمایشگاه:

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید تا در اولین فرصت برای شما خدمات مورد نیاز در نظر گرفته شود.

 

تماس فوری با کارشناسان

مدیریت : 02632534658
دفتر کرج : 02632239002
دفتر تهران : 02126324158

4.5/5 - (2 امتیاز)

همیار سلامت | ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری

با گذشت سال ها فعالیت در حوزه مراقبتی و پرستاری، در همیار سلامت تجربه بی نظیری در زمینه خدمات پرستاری و تجهیزات سلامتی و مراقبتی کسب کرده ایم.

ارائـه خدمات تـخصصـی پرستاری و پزشکی در همیار سلامت شامل موارد ،بسیاری اعم از ویزیت پزشک عمومی و متخـصص در منزل شخصی شما، پرستاری از سالمند در منزل، پانسمان نوین و زخم دیابتی، انواع تست ها، خدمات آزمایشـگاهـی، پرستاری از مـددجویان نیازمند مراقبت های ویژه فراهــم نمودن و اجـــاره انواع لوازم و تجــهیـزات پزشکی حـرفــه ای تـنها گوشه ای از تخصص ها و خدمات همیار سلامت میباشد.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 الی 23 پاسخگوی تماس شما هستند.

همیار سلامت - خدمات پرستاری و پزشکی در منزل تهران و کرج
درخواست های محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.