وبلاگ

همیار سلامت | ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 الی 23 پاسخگوی تماس شما هستند.

؛="تماس

دستگاه اکسیژن ساز دستگاهی برقی است جهت ارایه اکسیژن با خلوص بالای90%به بیماران استفاده میگردد. عمدتا جهت اکسیژن درمانی بیماران در منزل مورد استفاده می باشد. بسیاری از بیماران بعد از گذراندن دوره های درمانی و تشخیص در بیمارستان قابلیت ترخیص و ادامه درمان در منزل را دارند تا هم از عفونت های بیمارستانی دور باشد و هم هزینه های درمانی را کاهش میدهد و در کنار خانواده از روحیه بالاتری نیز برخوردار باشند. دستگاه اکسیژن ساز نیز با انجام اکسیژن درمانی در منزل کمک بسزایی در افرادی صرفا جهت اکسیژن درمانیدر بیمارستان بستری میشود کرده است.

اکسیژن ساز خارجی یا ایرانی‌ ؟

قبل از دوره کرونا علم تولید این محصول را در اختیار کشورهای محدودی بوده است و حجم بازار ایران را دستگاه های خارجی اشتغال کرده است. ولی در دوره کرونا شرکت های ایرانی نیز موفق به تولید این دستگاه گردیدند. برندهای خارجی و ایرانی دستگاه اکسیژن ساز شباهت و تفاوت هایی باهم دارند. از شباهت های آن ها اینکه هردو جهت تولید اکسیژن استفاده میگردد و یک فرایند را جهت تولید ملی مینماید. باتوجه به نوپا بودن این صنعت در ایران و تجربه های چند ساله برندهای خارجی قاعدتا دستگاه های خارجی کیفیت بالاتری داشته و ملی این سال ها ضعف ها و ایرادات دستگاه را سال به سال برطرف نمود و به این نقطه رسیده است اگر چه تولید داخل یک افتخار و کار بزرگ بوده است ولی دستگاه های داخلی در مقابل دستگاه های خارجی دارای ضعف ها و کیفیت های پایین تر میباشد اگر چه دستگاه های داخلی از نظر هزینه بسیار پایین تر بوده و در افراد کم مضاعف که توانایی خرید دستگاهای خارجی را ندارند میتوانند از دستگاه های ایرانی استفاده کنند.

همیار سلامت با در اختیار داشتن انواع اکسیژن ساز خارجی و داخلی و تنوع محصول بالا، برای شما عزیزان گزینه های انتخابی فراوانی را فراهم کرده است. جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج و تهران می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تماس فوری با کارشناسان

4/5 - (5 امتیاز)

همیار سلامت | ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری

با گذشت سال ها فعالیت در حوزه مراقبتی و پرستاری، در همیار سلامت تجربه بی نظیری در زمینه خدمات پرستاری و تجهیزات سلامتی و مراقبتی کسب کرده ایم.

ارائـه خدمات تـخصصـی پرستاری و پزشکی در همیار سلامت شامل موارد ،بسیاری اعم از ویزیت پزشک عمومی و متخـصص در منزل شخصی شما، پرستاری از سالمند در منزل، پانسمان نوین و زخم دیابتی، انواع تست ها، خدمات آزمایشـگاهـی، پرستاری از مـددجویان نیازمند مراقبت های ویژه فراهــم نمودن و اجـــاره انواع لوازم و تجــهیـزات پزشکی حـرفــه ای تـنها گوشه ای از تخصص ها و خدمات همیار سلامت میباشد.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 الی 23 پاسخگوی تماس شما هستند.

همیار سلامت - خدمات پرستاری و پزشکی در منزل تهران و کرج
درخواست های محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.