انجام تزریقات در منزل تهران و کرج

اصولا یکی از مهم‌ترین خدماتی که یک پزشک یا پرستار در منزل می‌تواند به بیمار ارائه دهد، تزریقات است. چرا که انجام ‌بموقع تزریقات برای بعضی از بیماران مانند بیماران تنفسی و تحت شیمی‌درمانی حیاتی است. این نوید را به شما می‌دهیم، در شرایطی که گاهی اصلا امکان مراجعه به مراکز درمانی به دلیل حجم بالای ترافیک خیابان‌ها، کمبود وقت و یا وضعیت بالینی ویژه بیمار وجود ندارد (مثلا در اثر پیری، آسیب‌دیدگی، معلولیت، حاملگی و گذراندن دوره نقاهت بعد از جراحی)؛ امکان انجام انواع تزریقات در منزل با قیمت ارزان در تهران و کرج مانند تزریقات عضلانی، زیرجلدی، داخل وریدی، داخل پوستی، داخل مفصلی و داخل صفاقی توسط یک پزشک یا پرستار باتجربه وجود دارد. طبق آخرین آمار، امسال درخواست انجام تزریقات در منزل به میزان زیادی رشد داشته است.

از نظر بسیاری از کارشناسان، می‌توان این مساله را تا حدود زیادی به همه‌گیری فعلی ویروس کرونا و ترس از قرار گرفتن در معرض محیط‌های پرریسک و آلوده و البته جلب اعتماد مردم نسبت به کیفیت بالای خدمات پزشکی و پرستاری در منزل نسبت داد.

 

تماس فوری با کارشناسان

با گذشت سال‌ها فعالیت، مرکز همیار سلامت در تهران و کرج توانسته تجارب بی‌نظیری در زمینه خدمات پزشکی، پرستاری و تجهیزات سلامتی و مراقبتی بدست بیاورد. این مرکز علاوه بر ارائه خدمات پرستاری مانند پرستار سالمند در منزل، تزریق سرم، گرفتن نوار قلب در منزل، تزریقات در منزل و سرم تراپی در منزل، امکان ویزیت پزشک در منزل و اجاره تجهیزات پزشکی مانند اجاره اکسیژن ساز را نیز با مناسب‌ترین قیمت برای رفاه حال شهروندان ساکن کرج فراهم کرده است. در این مطلب قصد داریم علاوه بر ارائه توضیحاتی در مورد دلایل و مزایای تزریقات در منزل، به نحوه انجام انواع آن‌ توسط بهترین متخصصان مرکز همیار سلامت نیز اشاره کنیم. پس با ما همراه باشید!

 

دلایل و مزایای انجام تزریقات در منزل

اصولا تزریقات باید به صورت ایمن انجام شوند تا صدمه‌ای به بیمار و همچنین فرد تزریق‌کننده وارد نشود. بنابراین نیاز به توجه، دقت بالا و دستانی باتجربه و آموزش‌‌دیده دارد. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که پزشکان و پرستاران همیار سلامت در کنار تجربه بالای خود، پروتکل‌های استاندارد و رویه‌های ایمنی را در هنگام انجام تزریقات در منزل رعایت می‌کنند. از دیگر مزایای انجام انواع تزریقات در منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان انجام تزریقات طبق دستورالعمل‌های پزشکی برای سالمندان و کودکان فراهم می‌شود. اصولا نوزادان و بچه‌های خردسال برای محافظت و پیشگیری از بیماری‌های مختلف نیاز به تزریق منظم واکسن‌ها دارند و معمولا انجام تزریقات برای آن‌ها، به دلیل فوبیا (ترس) و درد ناشی از آن، چالش‌برانگیز است. در چنین شرایطی دریافت خدمات تزریقات در منزل برای کودک و والدین بسیار مفید است. البته سالمندان نیز به دلیل کهولت سن و مواجه شدن با انواع بیماری‌ها، با انجام تزریقات در منزل تحت نظر افراد متخصص، از جابه‌جایی مداوم خلاص می‌شوند.
 • اصولا چندین وضعیت پزشکی نیاز به تزریقات مداوم دارند. این بیماری‌ها شامل دیابت، بیماری کبد، بیماری‌های قلبی، سکته مغزی، ضعف سیستم ایمنی بدن، انواع سرطان (شیمی‌درمانی)، بیماری‌های تنفسی، HIV و ایدز، بیماری کلیوی، بیماری رماتیسم، معلولیت و ضعف حرکتی دائم یا موقت، پوکی استخوان و بسیاری از شرایط سلامتی دیگر می‌باشد.
 • یکی از بارزترین مزایا و فوائد انجام تزریقات در منزل صرفه‌جویی در وقت و انرژی است. چرا که شما می‌توانید به جای طی کردن مسافت‌های طولانی، در هر ساعتی از شبانه‌روز با آرامش خاطر از حضور پزشک و پرستار در منزل بهره‌مند شوید.
 • معمولا ارائه مراقبت‌های پزشکی توسط خانواده برای سالمندان، آسیب‌دیدگان و یا شخصی که از بیماری رنج می‌برد، تا حدودی آزار‌دهنده و پیچیده است. حتی برای آن‌ها انجام تزریقات به عنوان ساده‌ترین روش مراقبتی نیز دشوار است. فوبیای تزریق عامل دیگری است که گاهی مانع از انجام تزریقات توسط نزدیکان بیمار می‌شود. بنابراین در این شرایط حضور پزشک یا پرستار برای انجام تزریقات در منزل واقعا ضروری است.
 • انجام تزریقات در منزل از نظر اقتصادی نیز مقرون‌به‌صرفه‌تر از بیمارستان است. زیرا شما از پرداخت هزینه رفت‌ و آمد و هزینه بستری خلاص می‌شوید.
 • از ایمن بودن تزریقات خود مطمان خواهید شد. متاسفانه طبق آمارهای جهانی، سالانه نیمی از میلیون‌ها تزریق انجام شده غیرایمن و بدون رعایت استانداردهای پزشکی هستند. از خطرات تزریقات غیرایمن می‌توان به امکان سرایت بیماری‌های عفونی مانند هپاتیت C و B و HIV اشاره کرد که احتمال آن در محیط‌های بیمارستانی با وجود آلودگی‌ها و عفونت‌های معمول بالاتر است.

 

شما می توانید از طریق راه ارتباطی زیر با ما در تماس باشید تا در اولین فرصت برای شما خدمات تزریقات در منزل با قیمت کم و ارزان در نظر گرفته شود.

تماس فوری با کارشناسان

 

انواع تزریقات در منزل

همانطور که ذکر شد، در منزل امکان انجام همه انواع تزریقات رایج پزشکی مانند تزریق عضلانی در منزل و تزریق وریدی در منزل توسط پزشک و یا پرستار وجود دارد. در ادامه به جزئیات هرکدام اشاره خواهیم کرد.

 

تزریق داخل پوستی

تزریق داخل پوستی در واقع تزریق داروها به لایه دِرم و زیرلایه اپی‌دِرم پوست است. این نوع تزریق اصولا برای درمان شرایطی مانند بیماری سل، انجام آزمایش‌های آلرژی مانند تست پوستی پنی‌سیلین و واکسیناسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

تزریق زیرجلدی

اصولا این نوع تزریق هنگامی انجام می‌شود که دارو نیاز به جذب آرام در بدن بیمار داشته باشد و منظور از زیرجلد همان لایه چربی بین پوست و ماهیچه است. انسولین و مورفین با این نوع تزریق تجویز می‌شوند.

 

تزریق عضلانی

رایج‌ترین نوع تزریق داروها، تزریق عضلانی است که در آن دارو مستقیماً در عضله تزریق می‌شود. این کار باعث جذب سریع دارو (مثل پنی‌سیلین و ویتامین‌ها)، دسترسی آسان آن به جریان خون و بهبودی سریع‌تر بیمار می‌شود.

 

تماس فوری با کارشناسان

تزریق داخل وریدی

در این نوع تزریق، دارو به داخل وریدها (سیاهرگ‌ها) با زاویه حدود 30 درجه انجام می‌شود. گاهی تزریق داخل وریدی با اتصال یک كاتتر به پوست انجام می‌شود (مثل سرم‌درمانی).

 

تزریق داخل مفصلی

از این نوع تزریق معمولا برای درمان نقرس، آرتروز و التهاب تاندون استفاده می‌شود. چرا که با این نوع تزریق می‌توان به مفصل آسیب‌دیده تزریق و همچنین مایعات اضافی را از آن خارج کرد.

 

تزریق داخل صفاقی

اساسا از تزریق داخل صفاقی برای شیمی‌درمانی بیماران مبتلا به سرطان استفاده می‌شود. طبق تجربه با انجام تزریقات شیمی‌درمانی در منزل و مراقبت‌های پرستاری می‌توان از عوارض پس از شیمی‌درمانی تا حدود زیادی کاست.

 

تماس فوری با کارشناسان

 

قیمت و هزینه تزریقات در منزل

به این نکته توجه کنید که یک پزشک یا پرستار برای انجام همه تزریقات ذکر شده آموزش دیده‌ و به مرور تجربیات لازم را کسب کرده‌اند. به همین دلیل حضور آن‌ها بخصوص برای انجام تزریقات داخل پوستی، داخل وریدی، داخل مفصلی و داخل صفاقی ضروری است. در غیر این صورت ممکن است بیمار با عوارض جبران‌ناپذیری مانند آسیب به اعصاب محیطی، عفونت و غیره مواجه شود. به شما این اطمینان را می‌دهیم که خدمات تخصصی و باکیفیت ما در مرکز همیار سلامت، با قیمت و هزینه ارزان تر نسبت به دیگر مراکز حضوری می‌تواند رضایت شما را جلب کند. جهت استعلام قیمت و هزینه تزریقات در منزل تهران و کرج لطفا با مرکز در تماس باشید.

 

4.5/5 - (6 امتیاز)

3 پاسخ

  1. درود. بله انواع تزریفات برای بیماران کرونایی با پرستار با تجربه و متخصص قابل ارائه است.

 1. با سلام
  پرستار حرفه ای برای ما اعزام شد و با اینکه بیمار بد رگ داشتیم به خوبی از عهده ی کار بر اومدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *