همیار سلامت | ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 الی 23 پاسخگوی تماس شما هستند.

اجاره کپسول اکسیژن در کرج

همیار سلامت با اجاره کپسول اکسیژن در کرج و اطراف آن راهی آسان را برای شما مهیا کرده است. به منظور اطلاع از قیمت اجاره کپسول اکسیژن و هزینه پر کردن کپسول اکسیژن با همکاران و کارشناسان ما در تماس باشید.

تماس فوری با کارشناسان

مدیریت : 02632534658

دفتر کرج : 02632239002

دفتر تهران : 02126324158

امروزه بسیاری از افراد به دلیل مشکلات متفاوت نیازمند داشتن کپسول اکسیژن هستند. این کپسول ها در وزن ها و ابعاد مختلف با توجه به نوع نیاز شما وجود دارند. خیلی از افراد علاقمند هستند که برای بیماران و عزیزان خود خدمات مراقبتی و پزشکی را در منزل دریافت کنند. به منظور سهولت نگهداری فرد بیمار و عدم تردد در شلوغی های شهری و نوبت های طولانی پزشکی، همیار سلامت راهکاری نوین به شما ارائه می دهد. اعزام نیروهای متخصص یکی از خدمات ماست.

ارائه خدمات ما به موارد گفته شده خلاصه نمی گردد. برای بهبود رفاه حال شما و بیمارانتان انواع دستگاه های مرتبط با سلامت بیمار نیز اجاره داده می شود. اجاره تجهیزات پزشکی در منزل شامل : اجاره تشک مواج، اجاره تجهیزات مانیتورینگ در منزل، اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج و… از دیگر شرایطی است که برای شما مهیا گردیده است.

چه کسانی از کپسول اکسیژن استفاده می کنند؟

امروزه افراد بسیاری هستند که به دلیل مشکلاتی نیازمند کپسول اکسیژن هستند. استفاده از این دستگاه مناسب هر رده‌ی سنی ای است بنابراین کوچک و بزرگ نداشته و به دلایل پزشکی و مشکلات تنفسی، وجود کپسول اکسیژن جهت تنفس بهتر لازم است. این گونه افراد می توانند بیماران سرطانی، بیماران ریوی و تنفسی، افراد با مشکلات قلبی عروقی، اشخاص حساس به آلودگی هوا و… باشند. جهت اطلاع از قیمت کرایه کپسول اکسیژن در کرج و اطراف آن با کارشناسان ما در تماس باشید.

هزینه اجاره و شارژ کپسول اکسیژن در کرج

با توجه به نیاز شما کپسول های اکسیژن در حجم های مختلفی وجود دارد که ما در اختیار شما قرار خواهیم داد. شارژ کپسول اکسیژن هم از خدمات دیگر ما جهت رفاه حال شما در این مرکز انجام می گردد. کادر تخصصی همیار سلامت همواره در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی و مراقبتی جزو بهترین ها بوده و خدمات ما همواره با رضایت مشتری گره خورده است. به منظور اطلاع از هزینه اجاره و قیمت کپسول اکسیژن در کرج و حومه (فردیس ، کمال‌شهر، هشتگرد و…) همچنین هزینه شارژ کپسول اکسیژن کارشناسان ما همواره راهنما و پاسخگوی شما خواهند بود.

تماس فوری با کارشناسان

 

انواع کپسول اکسیژن بر اساس حجم

کپسول های اکسیژن در بیشتر مواقع در 5 ظرفیت 2.5 لیتری، 5 لیتری، 10 لیتری، 20 لیتری و 40 لیتری تولید می گردند. کپسول های دو نیم لیتری از کوچکترین نوع آن ها است، که بیشتر برای حمل نوزادان در داخل آمبولانس ها یا در شرایط اضطراری مانند کوهپیمایی و ارتفاعات بالا برای لحظاتی کم مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول اکسیژن 5 لیتری

کپسول های اکسیژن 5 لیتری نیز از لحاظ نوع کار و ابعاد مثل کپسول های 10 لیتری کاربرد دارند. اما به دلیل وزن کمتر و قابلیت جابجایی راحت‌تر می‌تواند در داخل ماشین و وسایل نقلیه مورد استفاده قرار گیرد و بیماران آن را راحت تر با خود حمل می کنند. باید به این نکته توجه داشته باشید که این کپسول ها توان اکسیژن‌رسانی به مدت 3 الی 4 ساعت را دارند. پس برای زمان و مسافت های طولانی تر توصیه نشده اند. جهت اطلاع از قیمت اجاره کپسول اکسیژن با ما در تماس باشید.

کپسول اکسیژن 10 لیتری

کپسول های اکسیژن 10 لیتری می توانند از مناسب ترین سایز ها برای استفاده در مراکز درمانی یا محیط خانه باشند. در بیشتر کلینیک ها می توانید کپسول‌های اکسیژن 10 لیتری را مشاهده کنید. از آنجایی که وزن این کپسول‌ها حدود 8 تا 10 کیلوگرم است و ارتفاعی حدود 1 متر دارند، به راحتی در منزل استفاده می شوند و از لحاظ حمل و نقل نیز شرایط راحت تری را به وجود می آورند. در این کپسول ها اگر مانومتر را در حالت 4 الی 5 لیتر در دقیقه قرار دهید چیزی حدود 1.5 تا 2 ساعت می توانید به بیمار اکسیژن برسانید. اگر درجه مانومتر را بر روی 1 الی 2 لیتر در دقیقه قرار دهید چیزی حدود 8 الی 10 ساعت نسبت به اکسیژن رسانی به بیمار، می توانید مطمئن باشید.

کپسول اکسیژن 20 لیتری

کپسول های 20 لیتری مناسب آمبولانس ها و همچنین مراکز درمانی به منظور انتقال بیمار به مدت طولانی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول اکسیژن 40 لیتری

کپسول های 40 لیتری از آن جایی که وزن و ارتفاع زیادی دارند بیشتر در مناطق و مراکز درمانی استفاده می شوند و این نوع کپسول ها در منزل کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزو کپسول اکسیژن در کرج و شهرستان های اطراف با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

تماس فوری با کارشناسان

 

 

اجاره کپسول اکسیژن در کرج

چرا از کپسول اکسیژن استفاده کنیم؟

همانطور که در بالا اشاره شد به دلیل برخی بیماری ها و مشکلات دائم و موقت تنفسی، استفاده از کپسول اکسیژن برای بسیاری از افراد امری ضروری است. هوایی که تنفس می کنیم دارای ۷۸ درصد گاز نیتروژن و ۲۱ درصد اکسیژن است. در زمان دم هوا وارد ریه ها شده و اکسیژن آن جذب می‌گردد و وارد خون می شود. عده‌ای از افراد در زمان تنفس قادر نیستند اکسیژن را به مقدار کافی از هوا دریافت کنند و در نتیجه دچار تنگی نفس، بی خوابی، سرفه و… می شوند.

در صورت بروز چنین شرایطی پزشک در بیشتر موارد درمان با اکسیژن را توصیه می کند. البته شرایط حادتری وجود دارد که برخی از افراد بدون دستگاه نمی توانند نفس بکشند. برای بهبود حال این افراد لازم است که مدتی از کپسول اکسیژن و اکسیژن ساز استفاده نمایند. اجاره کپسول اکسیژن راه حلی مفید و توصیه شده است که می تواند به سلامت بیمار شما کمک شایانی کند.

تماس فوری با کارشناسان

 

اکسیژن درمانی چیست؟

همانطور که می دانید اکسیژن یکی از گاز های حیاتی و مهم در فرآیند تنفس بوده که برای زندگی و بقاء انسان ها لازم و ضروری است. افرادی که دچار اختلالات تنفسی می‌شوند قادر نخواهند بود که اکسیژن مورد نیاز را به درستی دریافت کنند. اینگونه افراد ممکن است به مقدار بیشتر و اضافی به اکسیژن در جهت درمان خود نیاز داشته باشند. این افراد با اکسیژن درمانی سطح انرژی و کیفیت خواب آنها افزایش پیدا می کند. اگر در منزل بیماری دارید که نیازمند اکسیژن درمانی است می توانید با یک تماس کپسول های اکسیژن را در کنار خود داشته باشید و با کرایه کپسول اکسیژن در کرج و اطراف آن این مشکل را برطرف نمایید. به منظور اطلاع از هزینه اجاره کپسول اکسیژن در کرج و شهرستان های اطراف آن از جمله هشتگرد، ماهدشت، چهارباغ و.. با کارشناسان ما در تماس باشید.

کپسول اکسیژن چه کاربرد هایی دارد؟

همانطور که در توضیحات قبل متوجه شدید، اکسیژن درمانی و استفاده از کپسول اکسیژن برای اشخاصی که توانایی جذب اکسیژن به مقدار کافی ندارند، گزینه ای مناسب و ایده آل است. شرایطی وجود دارد که سبب می شود افراد دچار اختلال در جذب اکسیژن شوند. بیشتر این بیماری ها منشاء ریوی داشته و می توان به بیماری‌هایی مانند آسم، مشکلات ریوی، آسیب دیدگی سیستم تنفسی، انسداد مزمن ریوی و مبتلایان به ویروس کرونا اشاره کرد. قیمت اجاره کپسول اکسیژن در همیار سلامت بسیار مناسب است و شما می توانید از خدمات پر کردن کپسول اکسیژن نیز برخوردار گردید. امکان اجاره کپسول اکسیژن در کرج و حومه برای شما فراهم است. 

نکات مهم در اجاره کپسول اکسیژن در کرج

اگر از کپسول اکسیژن استفاده می کنید بهتر است به این نکات با دقت توجه کنید:

1- ماسک و لوله بینی را دو بار در هفته به خوبی با آب و صابون شسته و با دقت خشک نمایید.

2- فردی که اکسیژن دریافت می کند در دهان و بینی خود احساس خشکی می کند. بنابراین بهتر است هر چند روز یکبار دهان و بینی فرد بیمار با آب شستشو داده شود. البته می‌توان با ترفند مکیدن آب نبات از خشکی دهان جلوگیری کرد.

3- اگر لوله کانولا را پشت گوش بیمارتان قرار می دهید به این نکته توجه داشته باشید که زیر این ناحیه قرمز نشده باشد و احتمال زخم آن را بررسی کنید. اگر قرمزی در پشت گوش مشاهده شد جای آن را تغییر بدهید.

4- حتماً نحوه کار و نکات اساسی را از پزشک یا پرستار در مورد نحوه کار با کپسول اکسیژن سوال کنید.

5- به مقدار و حجم اکسیژن باقی مانده قبل از اتمام آن توجه داشته باشید و در صورت افت، سریعاً نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

6- اگر بیمار شما علائم زیر را داشت دچار کمبود اکسیژن شده است و باید به فکر تعویض کپسول باشید:

  • بیمار حالت عصبی پیدا می‌کند.
  • بیمار به سختی نفس می کشد.
  • لب و زیر ناخن بیمار به رنگ آبی در می آید.

در صورت تمایل به کرایه کپسول اکسیژن در کرج و اطراف آن کارشناسان ما راهنمای شما خواهند بود.

 

تماس فوری با کارشناسان

 

شرایط نگهداری از کپسول اکسیژن در خانه

1- مراقب باشید که کپسول های اکسیژن واقع در منزل بر روی زمین سقوط نکنند یا ضربه ای به آنها وارد نگردد.

2- در اطراف و نزدیکی کپسول اکسیژن موادی چون الکل، انواع اسپری، بنزین، گازوئیل، روغن، تینر و موارد این چنینی قرار ندهید.

3- در اطراف کپسول اکسیژن از استفاده وسایلی مانند فندک، سیگار و ریش تراش جداً پرهیز کنید.

4- لازم است که هر چند روز یکبار به طور متناوب نسبت به ضدعفونی و جرم گیری ظرف آب مقطر اقدام نمایید.

5- با دست های روغنی و چرب کپسول را لمس و جابجا نکنید.

6- به دمای اتاقی که در آن کپسول اکسیژن را قرار می دهید دقت داشته باشید. دمای اتاق نباید بالا باشد و همچنین از نزدیک نمودن کپسول اکسیژن به منابع حرارتی مانند اجاق، بخاری و… جداً خودداری کنید.

7- حتما از فردی متخصص و تکنسین راجع به کار با این دستگاه بیشتر سوال کنید.

شما می توانید با کارشناسان همیار سلامت، جهت کسب اطلاعات بیشتر و اجاره کپسول اکسیژن در کرج و شهرستان های اطراف آن تماس بگیرید.

ضمن کرایه کپسول اکسیژن شما می توانید از دیگر خدمات ما از جمله: اجاره دستگاه اکسیژن ساز، ویزیت پزشک در منزل، پانسمان زخم در منزل، تزریق سرم در منزل، تزریقات در منزل و تجهیزات پزشکی در منزل بهره مند شوید.

 

تماس فوری با کارشناسان

مدیریت : 02632534658

دفتر کرج : 02632239002

دفتر تهران : 02126324158

4.2/5 - (10 امتیاز)

همیار سلامت | ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری

با گذشت سال ها فعالیت در حوزه مراقبتی و پرستاری، در همیار سلامت تجربه بی نظیری در زمینه خدمات پرستاری و تجهیزات سلامتی و مراقبتی کسب کرده ایم.

ارائـه خدمات تـخصصـی پرستاری و پزشکی در همیار سلامت شامل موارد ،بسیاری اعم از ویزیت پزشک عمومی و متخـصص در منزل شخصی شما، پرستاری از سالمند در منزل، پانسمان نوین و زخم دیابتی، انواع تست ها، خدمات آزمایشـگاهـی، پرستاری از مـددجویان نیازمند مراقبت های ویژه فراهــم نمودن و اجـــاره انواع لوازم و تجــهیـزات پزشکی حـرفــه ای تـنها گوشه ای از تخصص ها و خدمات همیار سلامت میباشد.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 الی 23 پاسخگوی تماس شما هستند.

همیار سلامت - خدمات پرستاری و پزشکی در منزل تهران و کرج
درخواست های محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.