اجاره کپسول اکسیژن در تهران و کرج

اجاره کپسول اکسیژن - همیار سلامت

اجاره کپسول اکسیژن

همیار سلامت با اجاره کپسول اکسیژن در تهران و کرج راهی آسان را برای شما مهیا کرده است. به منظور اطلاع از قیمت اجاره کپسول اکسیژن و هزینه پر کردن کپسول اکسیژن با همکاران و کارشناسان ما در تماس باشید.

امروزه بسیاری از افراد به دلیل مشکلات متفاوت نیازمند داشتن کپسول اکسیژن هستند. این کپسول ها در وزن ها و ابعاد مختلف با توجه به نوع نیاز وجود دارد. خیلی از افراد دوست دارند برای بیماران و عزیزان خود خدمات مراقبتی و پزشکی را در منزل دریافت کنند. به منظور سهولت نگهداری فرد بیمار و عدم تردد در شلوغی های شهری و نوبت های طولانی پزشکی، پویا سلامت راهکاری نوین برای شما دارد. اعزام نیروهای متخصص یکی از خدمات ماست.

ارائه خدمات ما به موارد گفته شده خلاصه نمی گردد. برای بهبود رفاه حال شما و بیمارانتان انواع دستگاه های مرتبط با سلامت بیمار نیز اجاره داده میشود. اجاره تجهیزات پزشکی در منزل شامل : اجاره تشک مواج، اجاره تجهیزات مانیتورینگ در منزل، اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزل و… از دیگر شرایطی است که برای شما مهیا گردیده است.

امروزه افراد بسیاری هستند که به دلیل مشکلاتی نیازمند به کپسول اکسیژن هستند. کوچک و بزرگ نداشته و بنابر دلایل پزشکی و مشکلات تنفسی، وجود کپسول اکسیژن جهت تنفس بهتر لازم است. این گونه افراد می توانند بیماران سرطانی، بیماران ریوی و تنفسی، افراد با مشکلات قلبی عروقی، اشخاص حساس به آلودگی هوا و… باشند. جهت اطلاع از قیمت اجاره کپسول اکسیژن در تهران وکرج با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

هزینه اجاره و شارژ کپسول اکسیژن

با توجه به نیاز شما کپسول های اکسیژن در حجم های مختلف وجود دارد که ما در اختیار شما قرار خواهیم داد. شارژ کپسول اکسیژن هم از خدمات دیگر ما جهت رفاه حال شما در این مرکز انجام می گردد. کادر تخصصی همیار سلامت همواره در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی و مراقبتی جزو بهترین ها بوده و خدمات ما همواره با رضایت مشتری گره خورده است. به منظور اطلاع از هزینه اجاره و قیمت کپسول اکسیژن در تهران و کرج و همچنین هزینه شارژ کپسول اکسیژن کارشناسان ما همواره راهنما و پاسخگوی شما خواهند بود.

 

تماس فوری با کارشناسان

انواع کپسول اکسیژن بر اساس حجم

کپسول های اکسیژن در بیشتر مواقع در ۵ ظرفیت دو نیم لیتری، ۵ لیتری، ۱۰ لیتری، ۲۰ لیتری و ۴۰ لیتری تولید می گردد. کپسول های دو نیم لیتری از انواع کوچک است. بیشتر برای حمل نوزادان در داخل آمبولانس ها و یا در شرایط اضطراری مانند کوهپیمایی و ارتفاعات بالا برای لحظاتی کم مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول اکسیژن 5 لیتری

• کپسول های اکسیژن ۵ لیتری نیز از لحاظ نوع کاربری و ابعاد مثل کپسول های ۱۰ لیتری کاربری دارند. اما به دلیل وزن کمتر و قابلیت جابجایی راحت‌تر می‌تواند در داخل ماشین و وسایل نقلیه مورد استفاده قرار گیرد و بیماران آن را راحت تر با خود حمل کند. باید به این نکته توجه داشته باشید که این کپسول ها توان اکسیژن‌رسانی به مدت ۳ الی ۴ ساعت را دارند. پس برای زمان و مسافت های طولانی تر توصیه نشده و باید به این نکته دقت فراوانی داشت. جهت اطلاع از قیمت اجاره کپسول اکسیژن با ما در تماس باشید.

 

کپسول اکسیژن 10 لیتری

• کپسول های اکسیژن ۱۰ لیتری می تواند از مناسب ترین سایز ها برای استفاده در مراکز درمانی و یا محیط خانه باشد. در بیشتر کلینیک ها میتوانید کپسول‌های اکسیژن ۱۰ لیتری را مشاهده کنید. از آنجایی که وزن این کپسول‌ها حدود ۸ تا ۱۰ کیلوگرم است و ارتفاعی حدود یک متر دارند، به راحتی در منزل استفاده شده و از لحاظ حمل و نقل نیز شرایط راحت تری را به وجود می آورند. در این کپسول ها اگر مانومتر را در حالت ۴ الی ۵ لیتر در دقیقه قرار دهید چیزی حدود یک و نیم تا دو ساعت می تواند به بیمار اکسیژن برساند. اگر درجه مانومتر را بر روی ۱ الی ۲ لیتر در دقیقه قرار دهید چیزی حدود ۸ الی ۱۰ ساعت نسبت به اکسیژن رسانی به بیمار می توانید مطمئن باشید.

تماس فوری با کارشناسان

کپسول اکسیژن 20 لیتری

• کپسول های ۲۰ لیتری مناسب جهت آمبولانس ها و همچنین مراکز درمانی به منظور انتقال بیمار به مدت طولانی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کپسول اکسیژن 40 لیتری

• کپسول های ۴۰ لیتری از آن جایی که وزن و ارتفاع زیادی دارند بیشتر در مناطق و مراکز درمانی استفاده می شوند. از این کپسول ها در منزل کمتر استفاده می شود.

 

چرا استفاده از کپسول اکسیژن؟

همانطور که در بالا اشاره شد به دلیل برخی بیماری ها و مشکلات دائم و موقت تنفسی، استفاده از کپسول اکسیژن برای بسیاری از افراد امری ضروری است. هوایی که تنفس می کنیم دارای ۷۸ درصد گاز نیتروژن و ۲۱ درصد اکسیژن است. در زمان دم هوا وارد ریه ها شده و اکسیژن آن جذب می‌گردد و وارد خون میشود. عده‌ای از افراد در زمان تنفس قادر نیستند اکسیژن را به مقدار کافی از هوا دریافت کنند و در نتیجه دچار تنگی نفس، بی خوابی، سرفه و… می شوند.

در صورت بروز چنین شرایطی پزشک در بیشتر موارد درمان با اکسیژن را توصیه می کند. البته شرایط حادتری وجود دارد که برخی از افراد بدون دستگاه نمی توانند نفس بکشند. برای بهبود حال این افراد لازم است که مدتی از کپسول اکسیژن و اکسیژن ساز استفاده نمایند. اجاره کپسول اکسیژن راه حلی مفید و توصیه شده است که می تواند به سلامت بیمار شما کمک شایانی کند.

 

تماس فوری با کارشناسان

 

اکسیژن درمانی چیست؟

همانطور که میدانید اکسیژن یکی از گاز های حیاتی و مهم در فرآیند تنفس بوده که برای زندگی و بقاء انسان ها لازم و ضروری است. افرادی که دچار اختلالات تنفسی می‌شوند قادر نخواهند بود اکسیژن مورد نیاز را به درستی دریافت کنند. اینگونه افراد ممکن است به مقدار بیشتر و اضافی اکسیژن به جهت درمان خود نیاز داشته باشند. این افراد با اکسیژن درمانی سطح انرژی و کیفیت خواب آنها افزایش پیدا میکند. اگر در منزل بیماری دارید که نیازمند اکسیژن درمانی است می توانید با یک تماس کپسول های اکسیژن را در کنار خود داشته باشید و با اجاره کپسول اکسیژن در تهران و کرج این مشکل را برطرف نمایید. به منظور اطلاع از هزینه اجاره کپسول اکسیژن در تهران و کرج با کارشناسان ما در تماس باشید.

کپسول اکسیژن و اکسیژن درمانی چه کاربرد هایی دارد؟

همانطور که در توضیحات قبل متوجه شدید، اکسیژن درمانی و استفاده از کپسول اکسیژن برای اشخاصی که توانایی جذب اکسیژن به مقدار کافی ندارند، گزینه ای مناسب و ایده آل است. شرایطی وجود دارد که سبب می شود در افراد اختلال در جذب اکسیژن رخ دهد. بیشتراین بیماریها منشاء ریوی داشته و می توان به بیماری‌هایی مانند آسم، مشکلات ریوی، آسیب دیدگی سیستم تنفسی، انسداد مزمن ریوی و مبتلایان به ویروس کرونا اشاره کرد. قیمت اجاره کپسول اکسیژن در همیار سلامت بسیار مناسب است و می توانید از خدمات پر کردن کپسول اکسیژن نیز برخوردار گردید. امکان اجاره کپسول اکسیژن در تهران و کرج برای شما امکان پذیر است.

 

 

تماس فوری با کارشناسان

 

یادآوری نکات مهم در اجاره کپسول اکسیژن در منزل

اگر از کپسول اکسیژن استفاده می کنید بهتر است به این نکات با دقت توجه کنید:

• ماسک و لوله بینی را دو بار در هفته به خوبی با آب و صابون شسته و با دقت خشک نمایید.

• فردی که اکسیژن دریافت میکند در دهان و بینی خود احساس خشکی می کند. بهتر است هر چند روز یکبار دهان و بینی فرد بیمار با آب شستشو داده شود. البته می‌توان با ترفند مکیدن آب نبات از خشکی دهان جلوگیری کرد.

• اگر لوله کانولا را پشت گوش بیمارتان قرار می دهید به این نکته توجه داشته باشید که زیر این ناحیه قرمز نشده و احتمال زخم آن را بررسی کنید. اگر قرمزی در پشت گوش مشاهده شد جای آن را تغییر بدهید.

• حتماً نحوه کار و نکات اساسی را از پزشک یا پرستار در مورد نحوه کار با کپسول اکسیژن سوال کنید.

• به مقدار و حجم اکسیژن باقی مانده قبل از اتمام آن توجه داشته باشید و در صورت افت، سریعاً نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

• اگر بیمار شما این علائم را داشت دچار کمبود اکسیژن شده است و باید به فکر تعویض کپسول باشید: بیمار حالت عصبی پیدا می‌کند، بیمار به سختی نفس میکشد، لب و زیر ناخن بیمار به رنگ آبی در می آید.
در صورت تمایل به کرایه کپسول اکسیژن در تهران و کرج کارشناسان ما راهنمای شما خواهند بود.

شرایط نگهداری از کپسول اکسیژن در خانه

• مراقب باشید که کپسول های اکسیژن واقع در منزل بر روی زمین سقوط نکند و یا ضربه ای به آنها وارد نگردد.

• در اطراف و نزدیکی کپسول اکسیژن موادی چون الکل، انواع اسپری، بنزین، گازوئیل، روغن، تینر و مواد اینچنینی قرار ندهید.

• در اطراف کپسول اکسیژن از استفاده وسایلی مانند فندک، سیگار و ریش تراش جداً پرهیز کنید.

• لازم است که هر چند روز یکبار به طور متناوب نسبت به ضدعفونی و جرم گیری ظرف آب مقطر اقدام نمایید.

• با دست های روغنی و چرب کپسول را لمس و جابجا نکنید.

• به دمای اتاقی که در آن کپسول اکسیژن را قرار می دهید دقت داشته باشید. دمای اتاق نباید بالا باشد و همچنین از نزدیک نمودن کپسول اکسیژن به منابع حرارتی مانند اجاق، بخاری و… جداً خودداری کنید.

• حتما از فردی متخصص و تکنسین راجع به کار با این دستگاه بیشتر سوال کنید.

 

تماس فوری با کارشناسان

4.2/5 - (10 امتیاز)

2 پاسخ

  1. سلام.
    کپسول اکسیژن 10 لیتری از همیار سلامت اجاره کردیم، کارشناس به درستی در انتخاب حجم کپسول راهنمایی کردند، خوبیش این بود در تهران توزیع رایگان داشتند.
    ممنون از خدمات خوبتون.

  2. سلام وقت بخیر
    ممنون از تیم خوبتون، بنده بیمار اورژانسی داشتم و با ارتباط با این مرکز در کوتاه ترین زمان برامون اکسیژن ارسال شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *