اجاره اکسیژن ساز

ارائه خدمات پزشکی و مراقبتی توسط همیار سلامت بسیار گسترده است. سعی می شود با اعزام نیروهای متخصص در زمینه‌های مختلف مراقبت از بیمار و انجام خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل شما قدم بزرگی برای رفاه و آسایش شما برداریم. به دلیل مشکلات و گرفتاری های انسان ها در زندگی روزمره مراجعه به مراکز درمانی و پزشک و یا دریافت خدمات مراقبتی دشوار می گردد. جابجایی دشوار در تهران و کرج می تواند مزید بر علت باشد.
شما میتوانید به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید و تقاضای اعزام نیرو به منظور خدمات مختلف نمایید. خدماتی نظیر ویزیت پزشک در منزل به منظور معاینه و تجویز دارو، تزریقات در منزل، سرم تراپی در منزل، پرستار بیمار، تهیه نوار قلب در منزل و… به شما عزیزان ارائه می گردد.
همچنین با اجاره تجهیزات پزشکی به منظور رفاه حال بیمار این خدمات نیز ارائه می گردد. در مرکز ما اجاره ونتیلاتور، اجاره تشک مواج، اجاره تجهیزات مانیتورینگ در منزل و اجاره کپسول اکسیژن و اجاره اکسیژن ساز در تهران و کرج صورت می پذیرد.

 

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

این دستگاه از انواع تجهیزات پزشکی است که به جهت رساندن اکسیژن به بیمارانی که دچار مشکلات و اختلالات تنفسی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی هستند که مقدار و سطح اکسیژن خون آنها از مقدار طبیعی کمتر است. است این افراد به دستگاه اکسیژن ساز نیاز دارد تا کمبود آنها برطرف شود. دستگاه های اکسیژن ساز هوای اتاق را تصفیه کرده و چگالی آن را به فشار مورد نیاز تبدیل می کند و اکسیژن پزشکی بدون ناخالصی را با مقدار و دوز مناسب در اختیار بیمار قرارمی دهد.

در دسترس داشتن این تجهیزات و استفاده از آنها می تواند تاثیرات مثبنی در روند سلامت بیمار داشته باشد. با اجاره این دستگاه ها و قرار دادن آنها در منزل، فرد بیمار احساس راحتی بهتری داشته و با روحیه ای بهتر روند بهبود و سلامتی را طی خواهد کرد.

برخی از دستگاه های اکسیژن ساز دارای فیلتر های مخصوصی هستند که نیتروژن را از هوای استنشاقی جدا کرده و اکسیژن کامل تسویه شده در اختیار بیمار قرار می گیرد. همچنین دستگاه ها رابط کاربری الکتریکی داردکه قادر است که غلظت اکسیژن و پارامترهای دیگر را تنظیم نماید. اکسیژن ایجاد شده از طریق ماسک مخصوص و بینی تنفس می شود.

چرا باید از اکسیژن ساز خانگی استفاده کرد؟

بنابر دلایل مختلف پزشکان اکسیژن درمانی را برای برخی از افراد و بیماری ها تجویز می نمایند. چند در حالت طبیعی ریه ها اکسیژن هوا را جذب نموده و به خون منتقل می نماید. اگر آزمایش های انجام شده سطح اکسیژن کم باشد، پزشک استفاده از دستگاه های اکسیژن ساز را برای مدت های کوتاه و یا بلند تجویز می کند.
دستگاه های اکسیژن ساز در برخی از بیماریهای حاد به منظور درمان کوتاه مدت به کار میرود. غالباً این گونه بیماری ها در زمان کوتاهی به وجود می‌آید و علائم آن نسبت به بیماری های مزمنی که به مرور ایجاد می شوند، به طور ناگهانی تر آغاز می شود. به هر حال بیماریهایی وجود دارند که در آنها نیاز به دستگاه اکسیژن ساز به طور طولانی مدت احساس می شود. این افراد نیاز است که دسترسی همیشگی و لحظه ای به این دستگاه داشته باشند که این مهم با اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران و کرج فراهم آمده است.

آیا برای استفاده از اکسیژن ساز نیاز به دستور پزشک است؟

بله، برای تهیه و استفاده از این دستگاه به نسخه پزشک نیاز است. چرا که باید تحت نظارت و ویزیت پزشک در منزل استفاده شود و از نظر پزشکی، دریافت دوز بالای اکسیژن سمی محسوب می‌شود و می‌تواند باعث آسیب به ریه‌ها شود. اما در صورت استفاده صحیح، می‌تواند کیفیت زندگی را بهبود بخشد و به بیماران اجازه دهد فعالیت‌های عادی روزمره خود را از سر بگیرند. دلیل دیگری که شما باید به دستور پزشک از این دستگاه استفاده کنید این است که باید از قبل با توجه به وضعیت بالینی خود بدانید که بدن شما به چه میزان اکسیژن نیاز دارد. این مساله برای هر بیمار متفاوت است و پزشک نیز با توجه به نتیجه آزمایش گاز خون شریانی و تست پیاده‎روی با وجود دستگاه پالس اکسی‌متری، میزان کافی آن را در شرایط مختلف زندگی مانند خواب و ورزش اعلام می‌کند.

 

 

اجاره انواع اکسیژن ساز از نظر حجم

دستگاه های اکسیژن ساز از نظر حجم تولید اکسیژن نیز متفاوت هستند. باید دستگاه از لحاظ حجم تولید اکسیژن مناسب شرایط بیمار باشد. یک دستگاه اکسیژن سازبا خروجی ۰ تا ۵ لیتر در هر دقیقه قادر است اکسیژن مورد نیاز بیمار را درمنزل تامین کند. برای اطلاع از قیمت اجاره اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید.

بنا بر تجویز پزشک و شرایط بیمار دستگاه اکسیژن ساز 8 و 10 لیتری نیز وجود دارد که ظرفیت بالاتری در تولید اکسیژن دارد. البته باید گفت که جابجایی این دستگاه ها نسبت به انواع 5 لیتری و سبک تر کمی مشکل تر است اما بر اساس نیاز بیمار می تواند حجم بالاتری را تولید و نیاز را بر طرف نماید. انواع خانگی اکسیژن ساز های خانگی دارای حجم های 3، 5، 6، 7، 8، 10 لیتری موجود است که توان خروجی آنها این مقدار حجم در دقیقه است.


اجاره اکسیژن ساز 5 لیتری

بیماران با مشکلات آسم به صورت حاد و مزمن می توانند با اجاره دستگاه اکسیژن ساز 3 تا 5 لیتری نیاز خود را بر طرف کنند. این دستگاه به صورت دائمی و ۲۴ ساعته با برق شهرکار می کند. این دستگاه ۱۵ کیلویی و قابل حمل شرایط خوبی را برای بیماران نیازمند فراهم کرده است. دیگر نیازی برای حمل و جابجایی تجهیزات سنگین به این منظور وجود ندارد. تنظیم خروجی دستگاه اکسیژن ساز نیز با نظارت و توصیه پزشک انجام می گردد. جهت اجاره اکسیژن ساز در تهران و کرج و آگاهی از قیمت اجاره انواع اکسیژن ساز کارشناسان ما صبورانه منتظر تماس شما هستند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز 8 لیتری

این دستگاه ها که حجم بالاتری از اکسیژن را تولید می کنند برای برخی از بیماران حیاتی هستند. بیمارانی که دچار شرایط حاد ریوی و سرطانی هستند و دچار تخریب های تهاجمی ریه شده اند و یا افرادی که منتظر پیوند ریه هستند می توانند از این دستگاه ها استفاده نمایند و نیاز خود را به اکسیژن و کمبود آن بر طرف نمایند. دستگاه های اکسیژن ساز 8 لیتری می توانند با توان تولید کافی اکسیژن برای این بیماران شرایط راحت تری را فراهم آورند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری

این دستگاه های اکسیژن ساز نیز تولید کننده حجم بالایی از اکسیژن مورد نیاز بیماران هستند. بیمارانی که شرایط اضطراری و حادی دارند و استفاده از مقادیر بالای اکسیژن برای آنها مهم است، به راحتی می توانند از این دستگاه ها استفاده کنند. البته این دستگاه ها وزنی بیشتر نسبت به سایرین دارند اما با توجه به شرایط بیمار ضروری و لازم به نظر می رسند.

 

انواع دستگاه اکسیژن ساز

 •  اکسیژن ساز های ممتد یا کانتینیوس:  روش کار این دستگاه به گونه ای است که اکسیژن را به صورت یکپارچه و پیوسته تولید می کند و همواره در حال تولید اکسیژن است. اکسیژن بدون قطعی تولید شده و بیمار به راحتی از آن استفاده می کنند. افرادی که دارای مشکلات تنفسی حاد هستند نیاز دارند که اکسیژن بیشتری دریافت کنند

 

 •  اکسیژن ساز های متقاطع یا ایمپالسی: این دستگاه ها از لحاظ تولید اکسیژن با دستگاه های ممتد تفاوتی ندارند اما تولید کردن اکسیژن در این مدل از دستگاهها به صورت بی وقفه نیست. این دستگاه در در زمانهای مشخص قطع و وصل میشود و به طور زمان بندی شده این کار را انجام می دهد.

به منظور کرایه دستگاه اکسیژن ساز در تهران و کرج و آگاهی از هزینه اکسیژن ساز اجاره ای، با ما در تماس باشید.

 

تماس فوری با کارشناس

 

 

دستگاه های اکسیژن ساز با توجه به شرایط و نیاز بیمار در اشکال مختلفی وجود دارند مانند:

 •  اکسیژن ساز های ثابت: این اکسیژن سازها بیشتر در بیمارستان ها استفاده شده و امکان جابجایی دارند اما به دلیل سنگینی و مشکلات حمل و نقل در منزل و بیمارستان به صورت ثابت وجود دارند. حمل و نقل آنها برای مواردی مانند سفر و بیرون رفتن غیر ممکن یا بسیار دشوار است.
 •  اکسیژن سازهای قابل حمل یا پرتابل: به جهت آسایش و رفاه بیمارانی که دچار مشکلات تنفسی هستند، دستگاه های اکسیژن ساز قابل حمل یا پرتابل طراحی و ساخته شده است. می‌توان از این دستگاه ها در فضاهای بیرون از منزل و یا مسافرت استفاده نمود. بیمار اگر ضرورتی برای جابجایی داشته باشد می تواند از این دستگاه ها سود ببرد.

 

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران و کرج

ما افتخار این را داریم که به منظور رفاه حال شما عزیزان و برطرف شدن مشکلات تنفسی، دستگاه های اکسیژن ساز را به شما اجاره داده تا در مسیر سلامت گام بردارید. به منظور اطلاع از قیمت اجاره اکسیژن ساز با کارشناسان ما در تماس باشید.

این مژده را باید به شما عزیزان بدهیم که اکسیژن ساز اجاره ای توسط تیم همیارسلامت شامل مناطق وسیعی از تهران و کرج می شود.
در مناطق مختلف تهران و کرج ما به شما خدمات اجاره اکسیژن ساز را ارائه می دهیم. به منظور اطلاع از قیمت اکسیژن ساز و تفاوت هزینه ها در نقاط مختلف می توانید از کارشناسان ما مشورت بگیرید. مناطق مختلفی هستند که تحت پوشش همیار سلامت هستند و می توانند شما را در اجاره اکسیژن ساز یاری کنند.

مناطق تحت پوشش جهت سفارش اکسیژن ساز اجاره‌ای :

شمال تهران،جنوب تهران،شرق تهران، همچنین مرکز و غرب تهران در دسترس شما عزیزان برای اجاره دستگاه های اکسیژن ساز در اختیار شماست. همچنین پوشش دهی اجاره دستگاه اکسیژن ساز در مناطق اطراف تهران نیزامکان پذیر است.

شمال تهران :

تجریش – پارک وی – الهیه – قلهک – مقدس اردبیلی – جردن – پاسداران – دروسی – زعفرانیه  – محلاتی – فرشته – هروی – قیطریه – کامرانیه – اختیاریه – دیباجی – لویزان – نیاوران – آجودانیه – منظریه – جمشیدیه – ازگل – ارتش – ولنجک – اندرزگو – جماران – چیذر – دربند – اقدسیه – بلوار کاوه – میرداماد – زرگنده – هروی – شریعتی – پل رومی – ظفر – خیابان ولیعصر – مقدس اردبیلی

جنوب تهران :

مشیریه – یاخچی آباد – نازی آباد – شوش – اتابک – خراسان – شاپور – جوادیه – مولوی – منیریه – سیروس – خزانه – فلاح – عبدل آباد – خانی آباد – یافت آباد – دروازه غار – امیریه – مسعودیه – افسریه – علی آباد – شکوفه

شرق تهران :

پیروزی – مجیدیه – شهرک امید – باقری – تهرانپارس – نیروهوایی – تهران نو – حکیمیه – شمس آباد – نظامیه – حشمتیه – دبستان – سید خندان – افسریه – نارمک – سرسبز – رسالت – هنگام – وحیدیه – الغدیر

غرب تهران :

مرزداران – صادقیه – کوی نصر – جلال آل احمد – اکباتان- آپادانا – پونک – چهار دیواری – اشرفی اصفهانی – بلوار ابوذر – باغ فیض – همت غرب – جنت آباد جنوبی – جنت آباد شمالی – کاشانی – پونک – بلوار فردوس غرب – سعادت آباد – کوی فراز علامه – شهرآرا – شهر زیبا – شهرک نفت – خلیج فارس – دریاچه چیتگر – المپیک – شهرک راه آهن – بلوار کوهسار – ستاری – شهران – باکری – توحید – ستارخان – باقرخان – خیابان آزادی – بلوار فردوس شرق – فرحزاد – شیخ فضل ا… نوری – سردار جنگل – طرشت

در شهر کرج و شهرستان های اطراف آن نیز امکان اجاره دستگاه اکسیژن ساز وجود دارد. شما به راحتی می توانید با ارتباط گیری با کارشناسان مربوطه، تقاضای خود را ثبت کرده و از این دستگاه ها در بازه های زمانی مختلف به منظور بهبودی بیمارانتان استفاده کنید. تیم تخصصی همیار سلامت در زمینه اجاره تجهیزات مراقبتی و پزشکی جزو پیشگامان این صنف بوده و رضایت مشتریان گواهی بر این مدعا است.
تیم کارشناسی ما با بردباری آماده پاسخگویی و راهنمایی هر چه بیشتر به شما عزیزان هستند. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

تیم تخصصی همیار سلامت در زمینه اجاره تجهیزات مراقبتی و پزشکی جزو پیشگامان این صنف بوده و رضایت مشتریان گواهی بر این مدعا است. با اجاره ونتیلاتور، اجاره تشک مواج، اجاره تجهیزات مانیتورینگ و اجاره کپسول اکسیژن و اکسیژن ساز آرامش و بهبودی را به خود و عزیزانتان هدیه کنید.

به منظور نگهداری تخصصی از افراد بیمار و نیازمند کمک، با اعزام افراد متخصص در کنار شما خواهیم بود. پرستار بیمار در منزل، پرستار سالمند در منزل، تزریقات در منزل، اعزام پزشک جهت ویزیت در منزل، تزریقات در منزل، سرم تراپی در منزل، پانسمان در منزل و… بخش کوچک از خدمات مراقبتی و پزشکی ماست. تیم کارشناسی ما با بردباری آماده پاسخگویی و راهنمایی هر چه بیشتر به شما عزیزان هستند. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. هدف ما بهبود سلامتی شماست.

 

صدور فاکتور بیمه جهت اجاره اکسیژن ساز

به منظور رفاه حال عزیزان همیار سلامت جهت استفاده از خدمات بیمه تکمیلی فاکتور رسمی صادر می‌کند.

 

مشاوره رایگان جهت و خرید یا اجاره اکسیژن ساز در تهران و کرج:

دفتر تهران: 02126324158

دفتر کرج: 02632534658

تلفن همراه : 09195113570 – 09211877823

 

منابع:

www.cpap.com

www.oxygenconcentratorstore.com

www.oxygenconcentratorstore.com

www.sciencedirect.com

20 پاسخ

 1. با سلام
  لطفا تعرفه دستگاه اکسیژن ساز تهران رو بفرمایید، و اینکه چقدر زمان می‌بره دستمون برسه؟

  1. درود.
   لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید یا اجاره اکسیژن ساز با مرکز در تماس باشید.

   دفتر تهران: 02126324158

   دفتر کرج: 02632534658 – 02632402801

   تلفن همراه : 09195113570 – 09211877823

  1. درود.
   جهت دریافت تعرفه اکسیژن ساز در منزل لطفا با مرکز در تماس باشید.
   دفتر تهران: 02126324158
   تلفن همراه : 09195113570 – 09211877823

 2. سلام. چرا قیمت‌ها رو ارائه ندادید؟
  من آموزش سرچ نکردم که شما فقط آموزش استفاده از دستگاه رو برامون گذاشتید. عزیز جان قیمت هم واجبه درج بشه. یا اینکه قصد دیگه ای داشته باشید (بالا بردن قیمت، فشار به متقاضی جهت فروش گران‌تر و بجیب زدن سود بیشتر)
  متاسفم.

  1. درود.
   لطفا برای استعلام قیمت اکسیژن ساز با شماره های 09195113570 – 09211877823 در تماس باشید.

 3. با سلام و درود.
  قیمت کرایه اکسیژن ساز برای تهران چقدر میشه ؟ برای منطقه شرق تهران و اینکه ارسال رایگان هست ؟ برای برگشت هم رایگان حساب میشه ؟

  1. با سلام جهت استعلام هزینه اکسیژن ساز لطفا با مرکز در تماس باشید.
   بله اکسیژن ساز به صورت رایگان به منطقه شرق تهران ارسال و جمع آوری می شود.

   دفتر تهران: 02126324158
   تلفن همراه : 09195113570 – 09211877823

 4. سلام.
  از همیار سلامت اکسیژن ساز برای محدوده تهران کرایه کردیم، رایگان ارسال کردند، و بعد از اتمام کار جهت استفاده از بیمه تکمیلی فاکتور صادر کردند. خیلی ممنون از خدمات خوبتون.
  موفق باشید.

 5. سلام.تعرفه دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری ماهیانه جهت اجاره چقدر هست ؟ محل سکونت ما فرمانیه تهران هستش ارسال رایگانه؟

  1. با عرض سلام و خسته نباشید.
   جهت استعلام قیمت اکسیژن ساز لطفا با کارشناسان در تماس باشید.
   بله ارسال و جمع آوری اکسیژن ساز برای منطقه فرمانیه رایگان است.
   موفق و سلامت باشید.

 6. سلام.
  ممنون از خدمات خوبتون 2 هفته اکسیژن ساز 5 لیتری ازتون اجاره کردیم هم قیمت مناسب بود و هم فاکتور جهت بیمه صادر کردند.

 7. با عرض سلام و خسته نباشید.
  برای منطقه جنت آباد کرایه اکسیژن ساز 5 لیتری برای 1 هفته چقدر میشه ؟ برای اینجا هم رایگان ارسال می کنید؟

  1. سلام.
   جهت استعلام قیمت با کارشناس در تماس باشید.
   بله ارسال و جمع آوری رایگان هست.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.