تزریق سرم در منزل

مطمئناً برای شما هم شرایطی پیش آمده که در آن شرایط نیاز به تزریق سرم بوده‌ است. به‌طور معمول برای تزریق سرم می‌توان به مراکز درمانی مراجعه کرد. در برخی شرایط بنا به دلایل مختلفی اشخاص ترجیح می‌دهند که برای تزریق سرم به مراکز بهداشتی درمانی مراجعه نکنند. در چنین شرایطی بهترین کار بهره‌مندی از خدمات تزریق سرم در منزل است. در خصوص چیستی این فرایند لازم به توضیح است که برخی از مراکز خدمات پزشکی و پرستاری، شرایطی را تدارک دیده‌اند که از آن طریق امکان تزریق سرم در منزل شخص‌ بیمار فراهم شده است. از جمله این مراکز بهداشتی درمانی معتبر می‌توان به مرکز خدمات پرستاری پزشکی همیار سلامت اشاره کرد. این مرکز سال‌هاست در زمینه تزریق سرم در منزل تهران و تزریق سرم در منزل کرج فعالیت دارد. دارا بودن کادر مجرب با رزومه کاری معتبر باعث شده تا بسیاری از افراد برای وصل سرم در منزل به این مرکز خدمات پرستاری پزشکی اعتماد کنند. اگر قصد آشنایی بیشتر با روند وصل سرم در منزل را دارید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله اطلاعات زیادی در مورد انواع سرم، تزریق سرم در منزل و… کسب خواهید کرد.

 

شما می توانید از طریق راه ارتباطی زیر با ما در تماس باشید تا در اولین فرصت برای شما خدمات سرم تراپی در منزل تهران و کرج در نظر گرفته شود.

تماس فوری با کارشناسان

 

تزریق سرم یا سرم تراپی چیست؟

تزریق سرم در مراکز درمانی می‌تواند وقت‌گیر باشد. از طرفی دیگر برخی از اشخاص تمایل به حضور در مراکز درمانی را ندارند. جدای از این مسائل برای رفتن به مراکز درمانی جهت تزریق سرم باید مسافتی طی شود. در برخی موارد حال بیمار برای‌ رفتن به بیمارستان مساعد نیست. از این قبیل موارد زیادی وجود دارند که در آن شرایط مراجعه به بیمارستان و تزریق سرم کار آسانی محسوب نمی‌شود. در چنین شرایطی بهترین و دردسترس‌ترین اقدام این است که از خدمات وصل سرم در منزل بهره‌مند شوید. با استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل علاوه بر صرفه‌جویی در وقت، در برخی موارد در هزینه‌ها هم صرفه‌جویی می‌شود و دیگر نیاز نیست برای تزریق سرم تا بیمارستان بروید، پرسنل مجرب برای تزریق سرم به منزل شما مراجعه می‌کنند. در خصوص روند تزریق سرم لازم به توضیح است که در شرایط مختلفی افراد نیاز به تزریق سرم پیدا می‌کنند. در برخی موارد هم شخص باید در فواصل زمانی منظم سرم تزریق کند. شما می‌توانید برای تزریق تنها کافی است به یک مرکز معتبر که در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی فعالیت دارد، تماس بگیرید. در این مراکز پرسنل مجرب آماده خدمات‌رسانی به شما هستند و با مراجعه به منزل شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن سرم شما را وصل می‌کنند.

 

تزریق سرم

 

انواع سرم

سرم‌ها در دسته‌بندی داروها قرار می‌گیرند و انواع مختلفی دارند. هر یک از‌ انواع سرم ترکیبات خاص خود را دارد و به‌منظور خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌طور کلی می‌توان گفت انواع سرم دارای ترکیباتی نظیر کربوهیدرات، آمینواسید، الکترولیت و… هستند. سرم‌ها را بر اساس ترکیبات تشکیل‌دهنده آن‌ها و همچنین میزان غلظت هر کدام به دسته‌بندی مختلفی تقسیم می‌کنند. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد انواع سرم می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

محلول‌های ایزوتونیک: سرم‌های ایزوتونیک از لحاظ غلظت مشابه خون هستند. به بیانی بهتر باید گفت غلظت این نوع سرم‌ها شبیه به غلظت خون انسان است. این سرم‌ها به‌منظور تأمین آب بدن و الکترولیت بدن مورداستفاده قرار می‌گیرند.

محلول‌های هایپر تونیک: این دسته از سرم‌ها از غلظت بالایی برخوردار هستند. در مقایسه با غلظت اسمز خون غلظت بیشتری دارند. این غلظت بیشتر سبب می‌شود تا آب از داخل سلول به خارج از سلول انتقال یابد. در نتیجه سبب افزایش مایعات خارج از سلول می‌شود. در نهایت سبب افزایش ادرار می‌شود. هر یک از انواع سرم در موارد خاصی تجویز می‌شوند. این سرم مناسب برای شرایط آدم مغزی است.

محلول هیپوتونیک: این دسته از سرم‌ها همانند دیگر انواع سرم تفاوت غلظت دارند که همین موضوع سبب تمایز آن‌ها می‌شود. سرم‌هایی که هیپوتونیک محسوب می‌شوند در مقایسه با اسمز خون غلظت کمتری دارند. غلظت کمتر آن‌ها سبب می‌شود تا آب از فضای خارج سلول به داخل سلول انتقال یابد. از این جمله می‌توان به آب مقطر و دکستروز واتر اشاره کرد.

لازم به توضیح است که در دسته‌بندی بالا سرم‌ها را بر اساس غلظت به سه دسته کلی تقسیم کرده‌اند. گروهی که غلظتی مشابه به غلظت خون دارند. سرم‌هایی که غلظت آن‌ها از غلظت خون بیشتر است و در نهایت سرم‌هایی که در مقایسه با غلظت خون از غلظت کمتری برخوردار هستند. علاوه بر این تقسیم‌بندی‌های دیگری نیز برای انواع سرم وجود دارد. در ادامه به بیان انواع سرم از نظر ترکیبات شیمیایی می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

گروه‌ اول سرم‌های نمکی هستند که حتماً شما هم نام آن‌ها را شنیده‌اید. این دسته از سرم‌ها خود به دو نوع تقسیم می‌شوند. نوع اول آن‌ها که سرم‌های نمکی قابل تزریق هستند و نوع دوم آن هم سرم‌های نمکی غیرقابل تزریق. سرم نمکی قابل تزریق در مواردی تجویز می‌شود که بدن آب زیادی را از دست داده باشد. بالا بردن فشارخون و شستشو زخم‌ها در هنگام پانسمان از دیگر موارد استفاده از آن است. سرم نمکی غیرقابل تزریق هم همان‌گونه که از نام آن قابل حدس است، آن را نمی‌توان تزریق کرد. از آن بیشتر به‌منظور شست‌وشو استفاده می‌شود. در برخی موارد به سرم نمکی املاح دیگری هم اضافه می‌شود و از آن تحت عنوان سرم رینگر یاد می‌شود. از جمله املاح موجود در سرم رینگر می‌توان به سدیم، پتاسیم، کلسیم و کلر اشاره کرد. این سرم در مواردی تجویز می‌شود که املاح بدن شخص کاهش پیدا کرده باشد.

سرم رینگرلاکتات: از دیگر انواع سرم است که ترکیبات شیمیایی آن مشابه با ترکیبات شیمیایی خون انسان است. موارد استفاده آن برای سوختگی، جراحی و جبران کمبود مایعات بدن است. اگر بدن دچار کمبود مایعات شود، بهترین گزینه تزریق سرم رینگرلاکتات است.

سرم قندی: سرم قندی هم از جمله انواع سرمی است که استفاده از آن رواج زیادی دارد. در مواردی که بیمار ناشتا دچار کمبود انرژی می‌شود به جهت تأمین انرژی موردنیاز از سرم قندی استفاده می‌کنند. این سرم کاربردهای دیگری نیز دارد. از آن جمله می‌توان به تسکین دردهایی اشاره کرد که بعد از عمل‌های جراحی بروز می‌کنند. این سرم به افزایش ادرار، کاهش تب و خروج سموم از بدن نیز کمک می‌کند.

سرم هماکسل: جالب است بدانید برای تولید این سرم از استخوان گاو نر استفاده می‌شود. باید در محیط سرد نظیر یخچال نگهداری شود. در مواردی نظیر وقتی‌که فرد دچار اسهال و استفراغ شدید هست و همچنین در شوک‌های ناشی از سوختگی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 

تماس فوری با کارشناسان

 

تزریق سرم

 

 

خدمات تزریق سرم‌ همیار سلامت

دانستید که در بسیاری از موارد به جهت درمان بیماری‌ها و کاهش عوارض آن‌ها از سرم استفاده می‌شود. در برخی موارد هم نیاز است تا شخص در فواصل زمانی منظم سرم‌ تزریق کند. بیشتر افراد تصور می‌کنند برای تزریق سرم تنها باید به بیمارستان و مراکز درمانی مراجعه کرد. این کار می‌تواند یک اتفاق وقت‌گیر باشد و همچنین برای رفتن به بیمارستان نیز باید وقت صرف کنید. در‌ برخی موارد شرایط به‌گونه‌ای نیست که بیمار بتواند مسافت زیادی را تا بیمارستان طی کند. از جمله این مواقع می‌توان به مواردی اشاره کرد که بیمار یک شخص سالمند است.

با توجه به شیوع بیماری‌ همه‌گیر در سطح جامعه و همچنین آلودگی هوا طی کردن مسافت خانه تا بیمارستان می‌تواند برای شخص مشکل‌آفرین باشد. در چنین مواردی بهترین راه این است که به سرم تراپی در منزل فکر کنید. در خصوص سرم تراپی در منزل لازم به توضیح است که یک کار تخصصی محسوب می‌شود‌. هر شخصی نمی‌تواند وصل سرم در منزل را انجام دهد. برای تزریق اصولی سرم شخص باید تجربه و مهارت کافی را داشته باشد و در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده باشد.

موارد گفته شده به درستی نشان‌دهنده این مطلب است که برای وصل سرم در منزل نمی‌توان به هر شخصی اعتماد کرد و این کار باید توسط شخص متخصص انجام شود‌. اگر قصد تزریق سرم در منزل را دارید، و می‌خواهید تزریق انواع سرم در منزل توسط شخصی ماهر انجام شود، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری شرکت همیار سلامت است. این شرکت دارای کادر پزشکی و پرستاری مجرب است. چندین سال است کار خود در زمینه تزریق سرم در منزل را شروع کرده است.

انواع تزریق‌ها از جمله تزریق سرم برای بیماران سرطانی، تزریق سرم تقویتی، تزریق سرم بیمار کرونایی، تزریق رمدسیویر در منزل و … را انجام می‌دهد. بهتر است بدانید در این مرکز تزریق سرم توسط پرستار مجرب و بیمارستانی انجام می‌شود. در نتیجه جای هیچ نگرانی نیست و با خیال راحت می‌توانید در منزل خود بمانید. تکنیسین همیار سلامت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به منزل شما مراجعه کرده و تزریق سرم را انجام می‌دهند. در خصوص هزینه سرم تراپی در منزل بهتر است بدانید که شرکت خدمات پرستاری و پزشکی همیار سلامت تزریق سرم را با مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام می‌دهد.

 

تماس فوری با کارشناسان

 

تزریق سرم در تهران

سرم یکی از سریع‌ترین درمان‌های پزشکی است که می‌توان برای بیماران تجویز کرد. علت این موضوع این است که مواد و ترکیبات موجود در سرم وارد روده و دستگاه گوارش نمی‌شود و مستقیماً به بافت‌های بدن ورود پیدا می‌کند. این موضوع سبب شده تا جذب آن بهتر و بیشتر باشد. در گذشته برای تزریق سرم تنها باید شخص بیمار خود به مراکز درمانی مراجعه می‌کرد تا در آن مراکز پرستار سرم شخص را وصل می‌کرد. از طرفی دیگر تا پایان سرم شخص باید در همان محیط بیمارستانی باقی می‌ماند. خوشبختانه امروزه شرایط تغییر کرده است. وجود شرکت‌های خدمات پزشکی و پرستاری سبب شده تا امکان تزریق سرم در منزل برای اشخاص فراهم باشد.

این موضوع به این معنا است که دیگر برای تزریق سرم نیاز نیست مسافتی را تا بیمارستان طی کنید و تا پایان سرم در آنجا بمانید. به این منظور تنها کافی است با شرکت خدمات پرستاری معتبری نظیر شرکت همیار سلامت تماس بگیرید تا کادر پرستاری و مجرب آن در اولین فرصت به‌منظور تزریق سرم به منزل شما آمده و با بهترین کیفیت سرم تراپی انجام شود. با همیار سلامت وصل سرم در منزل تهران بسیار آسان شده است.

تزریق سرم در کرج

فرق نمی‌کند که ساکن تهران باشید یا کرج همیار سلامت وصل سرم در منزل کرج را نیز امکان‌پذیر کرده است. همان‌گونه که توضیح داده شد سرم‌ها انواع مختلفی دارند و به منظورهای مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرند. فرق نمی‌کند که سرم شما از چه نوعی باشد و به چه منظوری تجویز شده باشد. در هر صورت شرکت خدمات پرستاری و پزشکی همیار سلامت با دارا بودن کادر مجرب و بیمارستانی خود می‌تواند با بهترین کیفیت تزریق سرم را انجام دهد.

برای وصل سرم در منزل کرج نیاز نیست کار خاصی انجام دهید. تنها کافی است با شرکت خدمات پرستاری و پزشکی همیار سلامت تماس بگیرید. این شرکت نقاط مختلف تهران و کرج را تحت پوشش خود قرار داده است. منزل شما هر قسمتی از کرج که باشد فرق نمی‌کند. بعد از تماس شما مبنی بر تقاضای وصل سرم در منزل کرج تکنسین ماهر و مجرب همیار سلامت به‌منظور تزریق سرم در منزل به خانه شما می‌آیند. این کار با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. از نظر کیفیت تزریق هیچ تفاوتی بین تزریق در بیمارستان ندارد. چه بسا فواید آن هم‌ بیشتر باشد. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد فواید تزریق سرم در منزل می‌پردازیم با ما همراه باشید.

تزریق سرم

 

آیا برای تزریق سرم در منزل نیاز به تجویز پزشک است؟

بله در صورت نیاز به تزریق سرم در منزل، تجویز و نظارت پزشک ضروری است. در کنار آن یک پرستار آموزش‌دیده می‌تواند در زمینه تزریق بهداشتی و اصولی داروهای تجویز شده در منزل به شما کمک کند. دقیقا مطابق با روندی که در مرکز همیار سلامت دنبال می‌شود. شما می‌توانید حتی به جای مراجعه به بیمارستان، از حضور پزشکان متخصص مرکز، از خدمات ویزیت پزشک در منزل بهره‌مند شوید و پس از تجویز و فراهم شدن داروها، به کمک پرستاران مرکز برای سرم تراپی در منزل اقدام کنید.

این اطمینان را به شما می‌دهیم که با حضور پزشکان و پرستاران مرکز همیار سلامت در منزل شما و با امکان فراهم کردن تمامی تجهیزات پزشکی؛ دقیقا محیطی مشابه با بیمارستان برای شما فراهم می‌شود. بخصوص در مورد بیماران سرطانی که نیاز به نظارت بیشتری دارند. اصولا پرستاران باتجریه و متخصص این مرکز جهت انجام سرم تراپی در منزل سن و وضعیت فیزیولوژیک بیمار را در نظر می‌گیرند و متناسب با آن آنژوکت‌های مربوطه را استفاده می‌کنند تا حداقل درد را بیمار تحمل کنند. از طرفی در صورتی که نسبت به حضور پرستار خانم یا آقا حساسیت داشته باشید؛ امکان اعزام هر دو گزینه برای شما فراهم است و بهتر است این نکات را پیش از درخواست با مشاورین مرکز مطرح کنید.

 

تماس فوری با کارشناسان

 

هزینه سرم تراپی یا وصل سرم در منزل

با توجه به نوع سرم و عوارض جانبی احتمالی آن، معمولا هزینه سرم تراپی در منزل متغیر است. به عنوان مثال از آنجایی که داروهای شیمی‌درمانی به منظور کشتن یا توقف رشد سلول‌های سرطانی بسیار سمی هستند؛ باید در تزریق آن‌ها دقت کرد. به همین دلیل اصولا سرم‌های حاوی داروهای شیمی‌درمانی به صورت تدریجی و با وارد کرد کانولا و یا کاتتر وریدی در رگ بازو و یا سینه بیمار تزریق می‌شوند و هزینه سرم تراپی آن‌ها بسیار بالاتر از مثلا وصل کردن یک سرم قندی نمکی است.

در بسیاری از پروتکل‌ها لازم است که پرستاران ماهر در طی هر جلسه شیمی‌درمانی در منزل در کنار بیمار بمانند و علائم حیاتی و واكنش‌های منفی او را در برابر داروهای تزریق شده تحت نظر بگیرند. البته پزشک انکولوژیست نیز با بیمار در تماس نزدیک قرار دارد و در صورت بروز واکنش دارویی نامطلوب آماده پاسخگویی است.

به طور کلی، با توجه به اینکه دیگر نیاز به پرداخت هزینه‌ای برای رفت‌وآمد و بستری موقت در بیمارستان نیست، انجام سرم تراپی در منزل برای شما هزینه کمتری خواهد داشت. با این وجود، همیار سلامت به عنوان یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری، برای آرامش خاطر شما مناسب‌ترین قیمت ممکن را در نظر گرفته است. بهتر است پیش از درخواست هرگونه خدماتی، با مشاورین مرکز همیار سلامت تماس بگیرید تا جزئیات بیشتر را در اختیار شما بگذارند.

 

شما می توانید از طریق راه ارتباطی زیر با ما در تماس باشید تا در اولین فرصت برای شما خدمات تزریق سرم در نظر گرفته شود.

تماس فوری با کارشناسان

مزایای سرم تراپی در منزل برای شیمی‌درمانی

متاسفانه روزانه تعداد زیادی از افراد به سرطان مبتلا می‌شوند و طبق آمار این روند به طرز چشمگیری در حال افزایش است. برای افراد مبتلا به سرطان، تشخیص آن به معنای شروع درمانی است که گاهی سال‌ها ادامه پیدا می‌کند. به همین دلیل در بسیاری از موارد، مراکز درمانی ظرفیت کافی برای ارائه خدمات شیمی‌درمانی به بیماران ندارند و طبق پروتکل‌های مشخصی ادامه درمان را تحت نظارت پرستاران متخصص به منزل بیمار ارجاع می‌دهند. در سال 1989، محققان مزایای احتمالی درمان سرطان ریه در منزل را پس از مقایسه با بیمارستان شناسایی کردند. آن‌ها دریافتند که مراقبت‌های پرستاری در منزل از بروز عوارض جانبی پس از شیمی‌درمانی به میزان زیادی می‌کاهد و به بیماران کمک می‌کند تا مستقلانه‌تر عمل کنند.

مطالعه‌ای در سال 2000 از استرالیا نیز نشان داد كه بیماران سرطانی درمان در منزل را به بیمارستان ترجیح می‌دهند و از نظر آن‌ها بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر است. به طور کلی می‌توان گفت که مزایای وصل کردن سرم برای شیمی‌درمانی در منزل شامل هم بیمار و هم مراقبت‌کنندگان و کادر درمان است. چرا که بیماران از مدیریت بهتر علائم و عوارض جانبی خود، دنبال کردن بهتر برنامه‌های شیمی درمانی و عدم تاخیر در آن و بهبود کیفیت زندگی عادی خود به دلیل کاهش استرس‌ها خبر داده‌اند. برای انکولوژیست‌ها نیز با انجام تزریقات شیمی‌درمانی در منزل، امکان نظارت دقیق بر بیمار حتی از راه دور با وجود پرستار در منزل فراهم می‎شود. بدین شکل تعداد مراجعین حضوری به پزشکان انکولوژیست و مدت زمان انتظار سایر بیماران نیز کاهش می‌یابد. برای سیستم مراقبت از سلامت نیز به نوعی در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود.

بنابراین با توجه به تمامی مزایای ذکر شده باید انتظار داشته باشیم که تعداد بیشتری از بیماران در آینده برای دریافت خدمات سرم تراپی در منزل اقدام کنند که البته طبق آخرین آمار، امسال درخواست انجام تزریقات و سرم تراپی در منزل به میزان زیادی رشد داشته است. از نظر بسیاری از کارشناسان، می‌توان این مساله را تا حدود زیادی به همه‌گیری فعلی ویروس کرونا و ترس از قرار گرفتن در معرض محیط‌های پرریسک و آلوده و البته جلب اعتماد مردم نسبت به کیفیت بالای خدمات پزشکی و پرستاری در منزل نسبت داد.

 

تزریق سرم

 

مزایای تزریق سرم در منزل توسط همیار سلامت

همه ما با کاربرد سرم و تأثیرات آن‌ها آشنایی داریم. در این خصوص می‌دانید که برای درمان بیماری‌های مختلف سرم تجویز می‌شود. تجویز و تزریق سرم یک امر رایج است. نکته‌ای که در این مورد وجود دارد، محل تزریق سرم است. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که برای تزریق سرم تنها باید به بیمارستان مراجعه کنند. البته لازم به توضیح است که در گذشته شرایط به همین صورت بوده است. بیماری که سرم داشته برای تزریق آن باید به‌صورت حضوری به مراکز درمانی یا بیمارستان مراجعه می‌کرده است، در آن محل می‌ماندند تا سرم تمام شود‌.

این اقدام دردسرها و معایب زیادی دارد. از جمله می‌توان به گرفته شدن وقت بیمار و همراهی اشاره کرد. برای رفتن به بیمارستان باید مسافتی را طی کرد که این مورد خود برای شخص بیمار خستگی‌آور است. جدای از این ممکن است وقتی شخص برای تزریق سرم به بیمارستان مراجعه کند، تخت خالی جهت تزریق سرم وجود نداشته باشد. این موارد و موارد مشابه به درستی نشان‌دهنده این موضوع است که تزریق سرم در بیمارستان همیشه یک راه‌حل آسان و در دسترس نیست.

خوشبختانه امروزه شرایط تغییر کرده است. با وجود شرکت‌های خدمات پرستاری و پزشکی نظیر همیار سلامت امکان تزریق سرم در منزل برای اشخاص فراهم شده است. به این منظور برای تزریق سرم نیاز نیست شخص بیمار تا مرکز درمانی برود‌. فرد می‌تواند در منزل بماند و تکنسین مجرب برای تزریق سرم در منزل مراجعه کنند. تزریق سرم در منزل مزایای زیادی دارد‌. از آن جمله می‌توان به صرفه‌جویی در وقت و هزینه اشاره کرد. شخص بیمار برای تزریق سرم مسافت تا بیمارستان را طی نمی‌کند در نتیجه خسته هم نمی‌شود.
از دیگر مزایای تزریق سرم در منزل توسط همیار سلامت می‌توان به این مورداشاره کرد که شرکت خدمات پرستاری و پزشکی همیار سلامت برای تزریق سرم و دیگر خدمات پزشکی خود از کادر مجرب و تحصیل کرده استفاده می‌کند. بهتر است بدانید هیچ تفاوتی بین کیفیت تزریق سرم در منزل با کیفیت تزریق سرم در بیمارستان وجود ندارد. بنابراین با خیال راحت می‌توانید در منزل بمانید. تکنسین مجرب تزریق سرم به منزل شما مراجعه کرده و سرم را وصل می‌کنند.

به‌عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد تزریق سرم در منزل پرداختیم. اطلاعات بیشتری هم در مورد هزینه سرم تراپی در منزل کسب کردید. دانستید که شرکت خدمات پرستاری و پزشکی همیار سلامت در خصوص خدمات‌رسانی و تزریق سرم در منزل فعالیت دارد. این شرکت برای تکمیل کادر خود از تکنسین مجرب و ماهر که دارای تحصیلات مرتبط هستند، استفاده می‌کند. چندین سال است در زمینه خدمات پزشکی و پرستاری فعالیت دارد. سطح بالای رضایت از خدمات شرکت همیار سلامت نشان‌دهنده اعتبار آن است. بهتر است بدانید تزریق سرم در منزل تنها یکی از خدمات آن است. از دیگر موارد می‌توان به داشتن پرستار سالمندان، ویزیت پزشک در منزل، دارا بودن کامل تمام تجهیزات پزشکی و… اشاره کرد.

 

تماس فوری با کارشناسان

3.7/5 - (3 امتیاز)

2 پاسخ

  1. با عرض سلام و خسته نباشید.
    هزینه وصل سرم در منزل چقدر میشه و اینکه برای مهر شهر هم پرستار دارید ؟

  2. با سلام و ادب.

    لطفا برای استعلام قیمت سرم تراپی در منزل با شماره های 09195113570 – 09211877823 در تماس باشید. بله پرستار در منزل برای مهرشهر قابل ارائه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *