وبلاگ

همیار سلامت | ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 الی 23 پاسخگوی تماس شما هستند.

علت آلارم یا به صدا در آمدن بوق در دستگاه اکسیژن ساز

یکی از مسائل و معضلات استفاده از دستگاه اکسیژن‌ساز آلارم یا بوق دستگاه می‌باشد. هر گونه آلارم یابو نشان‌دهنده‌ی یک مشکل یا هشدار از شرایط موجود در حال حاضر است. البته بعضی از این هشدارها طبیعی و خودبه‌خود برطرف می‌گردد، بعضی دیگر نشان‌دهنده‌ی یک مشکل بوده و باید بررسی شود.

یک سری از آلارم‌ها و هشدارها را بررسی می‌کنیم:

آلارم یا بوق ممتد هنگام روشن کردن دستگاه: این علائم طبیعی بوده و در اکثر دستگاه‌ها حین روشن شدن وجود دارد و حتی در بعضی از دستگاه‌ها تا چند دقیقه ادامه دارد و پس‌از مدت ۲ تا ۳ دقیقه قطع می‌گردد، در این حین لازم به انجام کاری نبوده و کافیست صبر کنیم.

بوق زدن و روشن شدن چراغ شاخص: این هشدار در زمانی‌که دستگاه در برق نبوده و یا دکمه‌ی محافظ اورلود خاموش باشد پدیدار می‌شود که دراین‌صورت سیستم برق را چک نموده و دکمه‌ی اورلود را چک می‌کنیم.

زدن بوق ممتد هر سی ثانیه که ادامه‌دار نیست و تک بوق می‌باشد: در این سرعت مسیر اکسیژن را از خروجی دستگاه تا اتصال به بیمار به‌صورت کامل چک می‌کنیم. در صورت عدم گرفتگی در مسیر چک کردن اکسیژن ساز توسط یک متخصص انجام می‌شود.

 

4.6/5 - (5 امتیاز)

همیار سلامت | ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری

با گذشت سال ها فعالیت در حوزه مراقبتی و پرستاری، در همیار سلامت تجربه بی نظیری در زمینه خدمات پرستاری و تجهیزات سلامتی و مراقبتی کسب کرده ایم.

ارائـه خدمات تـخصصـی پرستاری و پزشکی در همیار سلامت شامل موارد ،بسیاری اعم از ویزیت پزشک عمومی و متخـصص در منزل شخصی شما، پرستاری از سالمند در منزل، پانسمان نوین و زخم دیابتی، انواع تست ها، خدمات آزمایشـگاهـی، پرستاری از مـددجویان نیازمند مراقبت های ویژه فراهــم نمودن و اجـــاره انواع لوازم و تجــهیـزات پزشکی حـرفــه ای تـنها گوشه ای از تخصص ها و خدمات همیار سلامت میباشد.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 الی 23 پاسخگوی تماس شما هستند.

همیار سلامت - خدمات پرستاری و پزشکی در منزل تهران و کرج
درخواست های محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.