همیار سلامت | ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 الی 23 پاسخگوی تماس شما هستند.

پانسمان زخم در منزل

در عصر حاضر به دلیل مشکلات بسیار برای تردد و استفاده از خدمات پزشکی، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که این خدمات را در منزل دریافت کنند. همیار سلامت در این زمینه خدمات متنوع و بی نظیری را به شما ارائه می کند.

یکی از خدمات پرستاری ای که به شما عزیزان ارائه می گردد پانسمان زخم در منزل است. خدمات پانسمان زخم در تهران و کرج برای شما مهیاست. رسیدگی به زخم های مختلف گاها بسیار ضروری و مهم است و می تواند نقشی کلیدی در روند بهبودی بیمار داشته باشد. چه بسا غفلت از این امر و درست انجام نشدن آن لطمات جبران ناپذیری را به بار بیاورد. توسط کادری مجرب، خدمات پانسمان زخم در تهران و کرج ارائه شده و می توانید به منظور اطلاع از هزینه پانسمان زخم در منزل با پشتیبانی همیار سلامت در ارتباط باشید.

تنوع بالای خدمات پانسمان به این شرح است: پانسمان زخم در خانه، درمان زخم عمیق بدون بخیه، پانسمان نوین در منزل، پانسمان کیست مویی، پانسمان زخم دیابتی و مراقبت های لازم قسمتی از خدمات ما به منظور رفاه شماست. از آنجایی که جابجایی برای بسیاری از افراد که دارای زخم هستند دشوار است تعرفه پانسمان زخم در منزل بسیار به صرفه به نظر می رسد و از جابجایی بی دلیل جلوگیری شده و همچنین بیمار نیز در آرامش بیشتری خواهد بود و استرس کمتری را تجربه خواهد کرد.

ما در مجموعه­ ی همیار سلامت، خدمات پرستاری از قبیل پرستار سالمند ارزان، پانسمان زخم در منزل، پانسمان زخم پای دیابتی، زخم بستر، زخم محل جراحی را نیز ارائه می­دهیم و شما می­توانید در منزل خودتان از خدمات پرستاری استفاده کنید. شرکت خدمات پرستاری همیار سلامت با سابقه ­ی درخشان و چندین ساله در زمینه ارائه­ ی بهترین خدمات پرستاری در منزل، آماده­ ی ارائه­ ی این خدمات در منزل­تان می ­باشد. اگر ساکن تهران و کرج هستید و به دریافت این خدمات پرستاری از قبیل تعویض پانسمان در منزل نیاز دارید، کافیست با همیار سلامت تماس گرفته تا جزئیات را به شما اطلاع دهیم. تیم همیار سلامت برای تسریع در روند بهبودی­تان تلاش می­کند.

 

 

انواع پانسمان زخم


– پانسمان زخم بستر در منزل

این زخم به دلیل فشار و عدم تحرک در یک نقطه از بدن بیمار شکل می گیرد که می تواند عواقب ناخوشایندی به بار بیاورد. افرادی که بنا بر دلایلی امکان تغییر موقعیت ندارند و یا همراهان آنها توان این کار را ندارند، در مناطق تحت فشار به این مشکل دچار می شوند. این زخم ها نیاز به مراقبت و پانسمان دارند که باید توسط فرد متبحر انجام شود. اگر بیمار شما شرایط مشابهی دارد و از زخم بستر رنج می برد ما در کنار شما خواهیم بود که پانسمان زخم بستر در منزل را برای شما انجام دهیم. برای اطلاع از هزینه پانسمان زخم بستر در منزل در تهران و کرج با همکاران ما در تماس باشید.

 

– پانسمان زخم باز

زخم های باز می توانند بسیار خطرناک ببوده و محلی برای ورود آلودگی به بدن باشند. اگر با این مشکل مواجه هستید به راحتی قادر خواهید بود خدمات پانسمان زخم باز در منزل را توسط تیم همیار سلامت دریافت نمایید.


– پانسمان زخم پای دیابتی

یکی از مشکلاتی که افراد مبتلا به دیابت با آن درگیر هستند درمان زخم پای دیابتی است. این زخم ها اگر به صورت درست پانسمان نشوند می توانند برای این افراد خطر آفرین باشند و مشکلات بزرگ و جبران ناپذیری را به وجود آورند. انجام این کار اگر به درستی صورت پذیرد می تواند آرامش و سلامتی را برای این افراد به ارمغان بیاورد. پانسمان و درمان زخم پای دیابتی در منزل در کرج و تهران به راحتی امکان پذیر است. تنها کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید و از قیمت و تعرفه پانسمان در منزل آگاه شوید.

 

تماس فوری با کارشناسان


– پانسمان زخم جراحی

بعد از عمل جراحی مراقبت از زخم های عمیق ایجاد شده توسط برش های جراحی بسیار اهمیت دارد. هر گونه غفلت و عدم رسیدگی به این گونه زخم ها می تواند به شدت سلامتی و جان بیمار را تهدید نماید. رسیدگی به زخم های بعد عمل جراحی و پانسمان آنها از ضروریاتی است که می توانید آن را در منزل دریافت نمایید. بدون جابجایی و تحمل سختی قادر خواهید بود این کار را توسط افراد متخصص همیار سلامت به انجام برسانید. پانسمان زخم در تهران و کرج از هر نوع توسط تیم ما انجام می شود و بیمار شما در آرامش هرچه تمام تر دوران بهبودی را پشت سر خواهد گذاشت.


– پانسمان زخم های وریدی و شریانی

این نوع از زخم های ایجاد شده هم نیازمند دقت و رسیدگی تخصصی توسط افراد کاربلد است. پانسمان به موقع این گونه زخم ها می تواند روند بهبودی را تسریع کرده و از عواقب خطرناک و عفونت جلوگیری کند. برای انجام این کار در منزل و استفاده از خدمات پانسمان در منزل در تهران و کرج با ما در تماس باشید. برای اطلاع از هزینه پانسمان در منزل در تهران و کرج همکاران و کارشناسان ما صبورانه پاسخگوی شما خواهند بود.

 

پانسمان کیست مویی‌

کیست مویی بر اثر برگشت مو به داخل پوست ایجاد می‌شود. بعد از جراحی کیست مویی، زخم ایجاد شده نیاز به پانسمان با تکنیک استریل دارد. محیط این نوع زخم ها بسیار مستعد عفونت است. از این جهت پانسمان کیست مویی نیاز به تخصص دارد. همیارسلامت با در اختیار داشتن پرستار متخصص زخم در خدمت شماست کافیست جهت پانسمان کیست مویی در منزل با کارشناسان ما در تماس باشید.

پانسمان زخم در منزل تهران و کرج

همیار سلامت در تهران و کرج و مناطق مختلف این مراکز خدمات پانسمان زخم را انجام می دهد. شما از هر نقطه ای از کرج و تهران که باشید می توانید با تماس و مشورت از کارشناسان ما خدمات پانسمان انواع زخم در منزل را دریافت کنید. در تمام نقاط تهران نیروهایی برای انجام این خدمات در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

به منظور پانسمان زخم در منزل در ناحیه شمال تهران، ناحیه جنوب تهران، منطقه غرب تهران، منطقه جنوب تهران و در منطقه مرکز تهران نیروهای کارآزموده آماده ارائه خدمات در زمینه پانسمان زخم در منزل خواهند بود.

جابجایی بیمار و شخصی که دارای زخم است در بسیاری از مواقع دشوار بوده و بسیاری از افراد نیز به دلیل این مشکلات دچار غفلت و تنبلی می شوند که این غفلت ها می تواند لطمات بسیار زیادی را به فرد بیمار و مصدوم وارد نماید. در بعضی از مواقع نیز به علت جابجایی و فشار به فرد بیمار این زخم ها دچار آسیب می گردند. پس بهترین تصمیم می تواند انجام خدمات پانسمان زخم در منزل باشد تا روند بهبودی در این افراد با سرعت بیشتری طی گردد و همچنین هزینه های اضافی در زمان و جابجایی افراد نیز وجود نخواهد داشت. با همیار سلامت منزل شما به مکانی آرام و امن برای بهبود بیماری ها تبدیل می شود.
سلامت شما آرزوی قلبی ماست.

 

تماس فوری با کارشناسان

 

تعویض پانسمان در منزل با همیار سلامت

شرکت همیار سلامت، با سابقه­ ی درخشان در زمینه ­ی ارائه­ ی خدمات درمانی و مراقبتی، آماده ­ی خدمت‌رسانی به ساکنین تهران و کرج می­باشد. اگر به دنبال پرستار متخصص و آموزش دیده هستید، این کار را به ما بسپارید. همیار سلامت در خدمت شما است و خدمات ‏درمانی و مراقبتی از قبیل اعزام پرستار را با هزینه ­ی مناسب به شما عزیزان ارائه می­دهد. از طریق راه های ارتباطی با ما ‏در تماس باشید تا شمارا به نحو احسن در این زمینه راهنمایی کنیم. با خدمات مراقبتی و درمانی همیار سلامت، دیگر نگران ‏مشکل مراجعه ­­ی حضوری نباشید، چون ما خدمات درمانی در منزل برای آسایش هرچه بیشتر شما ارائه می­دهیم. ما در کنار شما هستیم تا بخشی از دغدغه ­هایتان را در زمینه ­ی ‏خدمات درمانی کاهش دهیم. با مشاوران ما تماس بگیرید.‏ ما در مجموعه­ ی همیار سلامت آماده­ ی پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان پیرامون جزئیات ‏خدمات درمانی از قبیل تعویض پانسمان در منزل هستیم.

 

4.3/5 - (3 امتیاز)

همیار سلامت | ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری

با گذشت سال ها فعالیت در حوزه مراقبتی و پرستاری، در همیار سلامت تجربه بی نظیری در زمینه خدمات پرستاری و تجهیزات سلامتی و مراقبتی کسب کرده ایم.

ارائـه خدمات تـخصصـی پرستاری و پزشکی در همیار سلامت شامل موارد ،بسیاری اعم از ویزیت پزشک عمومی و متخـصص در منزل شخصی شما، پرستاری از سالمند در منزل، پانسمان نوین و زخم دیابتی، انواع تست ها، خدمات آزمایشـگاهـی، پرستاری از مـددجویان نیازمند مراقبت های ویژه فراهــم نمودن و اجـــاره انواع لوازم و تجــهیـزات پزشکی حـرفــه ای تـنها گوشه ای از تخصص ها و خدمات همیار سلامت میباشد.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 8 الی 23 پاسخگوی تماس شما هستند.

همیار سلامت - خدمات پرستاری و پزشکی در منزل تهران و کرج
درخواست های محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.